תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רוזיצקי פרש: הגוף שלי לא עומד בדרישות הכדורגל

ספרטה פראג - בולסלאב 0:3
בגיל 37 ואחרי פציועת רבות, הקשר הוותיק ששיחק בארסנל ודורטמונד הודיע שהוא תולה את הנעליים במדי ספרטה פראג: "מודה לספרטה שגידלה אותי ונתנה לי לפרוש במקום שאני הכי אוהב". כל התגובות הפנים
בגיל 37 ואחרי פציעות חוזרות, הודיע היום (רביעי) רשמית תומאש רוזיצקי על פרישה מכדורגל במדי ספרטה פראג, בה משחק גם החלוץ הישראלי טל בן חיים.

לאתר הרשמי של הקבוצה הצ'כית אמר רוזיצקי: "אחרי ששקלתי בזהירות את העניין, הבנתי שאני לא מסוגל להכין את הגוף שלי למה שדורש הכדורגל המקצועני. אני רוצה להודות לספרטה פראג שגידלה אותי והייתה הצעד הראשון שלי בקריירה במועדונים גדולים ועל כך שנתנה לי להיפרד מהכדורגל במקום שאני הכי אוהב".


הקשר הצ'כי החל את הקריירה במדי ספרטה איתה רשם זכה בשתי אליפויות, וב-2001 לבורוסיה דורטמונד, איתה זכה באליפות האחרונה בקריירה שלו ב-2001/02 והגיע לגמר גביע אופ"א באותה עונה. ב-2006 עבר רוזיצקי לארסנל בה שיחק עשור וזכה בשני גביעי אנגליה, עד שחזר בקיץ 2016 לקבוצת נעוריו. בנבחרת צ'כיה ניצב הקשר במקום השלישי בכל הזמנים בטבלת ההופעות עם 105 בהן כבש 23 שערים (מקום רביעי בכל הזמנים).רוזיצקי. עשור בארסנל (Gettyimages)פטר צ'ך נפרד מחברו בטוויטר: "אחד השחקנים הטובים בהיסטוריה, לצערנו, פרש היום. זה היה כבוד גודל לשחק איתך בנבחרת צ'כיה כל כך הרבה שנים, אבל מעל הכל, תענוג לראות אותך על המגרש. מאחל רק טוב לאגדת הכדורגל שפרשה".גם מסוט אוזיל, ששיתף פעולה עם רוזיצקי בארסנל נפרד:בטוויטר הרשמי של המונדיאל, בחרו להתייחס לשני השערים של הצ'כי במונדיאל 2006.


בארסנל בה בילה רוזיצקי עשור מהקריירה, לא שכחו את הקשר: "נתגעגע אליך במגרש, מוצארט הקטן".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ