תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

וואקמה עשוי לזכות במענק כספי שמן: "אני לא מסתכל על זה"

טרבזונספור - אקספרפור 1:2
אם יהיה מעורב בשמונה שערים בתשעת המחזורים שנותרו, הניגרי יקבל מטרבזונספור בונוס על סך מאה אלף יורו: "ברור שאני רוצה להבקיע כמה שיותר, אבל לא הצבתי לעצמי את זה כמטרה"
למרות שהבקיע כבר שבעה שערי ליגה העונה במדי טרבזונספור והוסיף ארבעה בישולים, טוני וואקמה מעדיף לא להסתכל רחוק מידי. "לא הצבתי לעצמי מטרה בנוגע לכמות שערים, אבל ברור שאני רוצה להבקיע כמה שיותר", סיפר הניגרי.

וואקמה כאמור היה מעורב ישירות ב-11 שערים העונה ולחוזהו הוכנס בקיץ סעיף מיוחד שאומר שהוא יזכה במענק בגבוה 100 אלף יורו אם יסיים את העונה עם מעורבות ישירה ב-19 גולים. המשמעות שהיא שהניגרי צריך לכבוש או לבשל עוד שמונה פעמים בתשעת המחזורים שנותרו.

"אני שמח ומרוצה מההופעות שלי בתקופה האחרונה ורוצה להמשיך לכבוש שערים", הסביר וואקמה והבהיר שהבונוס כלל לא מעניין אותו. "לפני שהעונה התחילה, לא הסתכלתי על כמות כזו או אחרת. אני רוצה לעזור לקבוצה שלי לנצח משחקים וכמובן שגם לשחק את המשחק שלי, להתקדם ולהשתפר כשחקן".


בתוך כך, הפועל באר שבע הגישה אתמול (רביעי) תביעה לפיפ"א נגד טרבזונספור בגין אי עמידה בהסכם רכישתו של וואקמה.רוצה להמשיך לכבוש שערים. טוני וואקמה (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ