תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מראדונה נחקר במקסיקו בשל התבטאויות בעד נשיא ונצואלה

דייגו מראדונה דייגו מראדונה | AFP
כוכב העבר הארגנטינאי, שכיום מאמן את דוראדוס מהליגה השנייה במקסיקו, עורר מהומה כשהקדיש את ניצחון קבוצתו לנשיא השנוי במחלוקת מאדורו "ולכל אנשי ונצואלה שסובלים בגלל היאנקים והרודן טראמפ"
דייגו מראדונה אף פעם לא יכול לשתוק. שלטונות מקסיקו, בה הוא מאמן את קבוצת הליגה השנייה דוראדוס, פתחו נגדו בחקירה אחרי שהתבטא נגד נשיא ארצות הברית דונאלד טראמפ ובעד נשיאה המושמץ של ונצואלה ניקולאס מאדורו. מראדונה יצא נגד טראמפ אחרי המשחק ביום ראשון בו קבוצתו ניצחה את טמפיקו מדורו 2:3. בסיום הוא הקדיש את הניצחון למאדורו ומתח ביקורת קשה על טראמפ.

ההתאחדות המקסיקנית הודיעה על פתיחת חקירה נגד מראדונה באשמת הפרת הסדר הציבורי לאחר שאמר במסיבת העיתונאים אחרי המשחק: "אני מקדיש את הניצחון לנשיא ונצואלה ניקולאס מאדורו ולכל אנשי ונצואלה שסובלים בגלל השריף של העולם, ה'יאנקים', שבגלל שיש להם את הפצצה הכי גדולה בעולם חושבים שהם יכולים להיות המנהיגים. יש להם את הרודן ששמו טראמפ".

למרות דברי מראדונה, מאדורו דווקא סובל מהתנגדות גדולה בוונצואלה, ושלטונות ארה"ב ומדינות רבות נוספות במערב תומכות במנהיג האופוזיציה חואן גווידו, שהכתיר עצמו בינואר לנשיא בטענה שבחירתו מחדש של מאדורו בשנה שעברה לא הייתה חוקית. בינואר מראדונה פרסם באינסטגרם תמונה שלו עם מאדורו בה כתב: "למרות הבוגדים האימפריאליסטים שרוצים לשלוט בוונצואלה, התושבים ממשיכים להצביע בעד מאדורו. הוגו צ'באס הוליך עבורם את הדרך".


מראדונה גנב את ההצגה במקסיקו כאשר לפני כמה ימים הודיע שהוא יהיה הנהג של הקבוצה ולקח אותה כנהג למשחק שלה בליגה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ