תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"ב-40 שנה בכדורגל, מעולם לא ראיתי דבר כזה. יהיו השלכות"

סטנדרד ליאז' - אנדרלכט 0:2. המשחק פוצץ בדקה ה-30
מיכאל ורסחורן הגיב להתפרעויות האוהדים שגרמו לעצירת המשחק בין קבוצתו לסטנדרד ליאז': "עולם הכדורגל הפסיד ממה שקרה הלילה. יהיו לזה השלכות". הנהלת הקבוצה בהודעה רשמית: "הענף אינו יכול לסבול אירועים כאלה"
אנדרלכט צפויה לעמוד בפני עונש כבד מההתאחדות הבלגית לכדורגל אחרי ההתפרעות של אוהדיה אתמול (שישי) במשחק נגד סטנדרד ליאז', שהופסק אחרי כ-30 דקות.

המשחק נפתח באיחור בגלל זריקת אבוקות, והופסק פעמיים במהלכו. ליאז' הובילה 0:2, כאשר לאחר השער השני ההתפרעויות הפכו בלתי נסבלות ואף מסוכנות והשולט עצר את המשחק ושלח את השחקנים לחדר ההלבשה. הנהלת אנדרלכט פרסמה הודעה רשמית בעקבות אירועי המשחק.

"אנדרלכט מגנה בתוקף את ההתנהגות הלילה. הכדורגל לחלוטין אינו יכול לסבול אירועים כאלה. הנהלת הקבוצה תדון בעונשם של האוהדים המתפרעים".
"אני מאוד מאוכזב. זה מדהים אותי. אנחנו חייבים להיות מסוגלים להפסיד", אמר המנהל הספורטיבי של המועדון מיכאל ורסחורן, "ב-40 שנות כדורגל, מעולם לא ראיתי דבר כזה. אנחנו בוודאי נספוג הפסד טכני של 0:5, שלא לדבר על כל ההשלכות הנלוות. עולם הכדורגל הפסיד ממה שקרה כאן הלילה".


אנדרלכט הגיעה למשחק לאחר שלושה הפסדים רצופים בפלייאוף העליון בליגה הבלגית, ובשבועות האחרונים קראו האוהדים לפיטוריו של המאמן פרד רוטן. ההולנדי, שהחל את העונה במכבי חיפה, קיבל גיבוי מההנהלה שאמרה כי תחליט לגבי עתידו בקיץ.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ