תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בן שמעון: "קשה לומר מה אני מרגיש, אך אני גאה בשחקנים"

צפו בכל שערי השבת במוקדמות יורו 2020
מאמן נבחרת קפריסין דיבר לאחר ההפסד 2:1 הדרמטי בדקות הסיום נגד סקוטלנד: "היינו במשחק כל הזמן, מרגיש גאווה על המאמץ, צריך לנתח את הדקות האחרונות שלנו"
מאז ה-0:5 על סן מרינו החלשה במחזור הראשון, נבחרת קפריסין עם רן בן שמעון על הקווים רשמה שני הפסדים רצופים כאשר לאחר ה-2:0 הצפוי נגד בלגיה החזקה, הפעם ספגה נבחרתו של המאמן הישראלי הפסד כואב במיוחד לאחר שער מאוחר של הסקוטים שקבע 2:1 בדקה ה-89, שתי דקות לפני השער המשווה של האי השכן.

רן בן שמעון דיבר לאחר המשחק ולא הסתיר את רגשותיו האמביוולנטיים: "אני לא יודע מה אני מרגיש, מצד אחד אני מרגיש גאווה גדולה על המאמץ של הבחורים, אך מצד שני אני גם לא יכול שלא להתאכזב מהאופן שבו קיבלנו את השערים שלנו".

"אני גאה בשחקנים האלו, היינו במשחק כל הזמן, אני לא מתלונן אחרי המשחק, אבל הגענו להתמודדות עם שחקנים חדשים שהשתלבו טוב מאוד. עכשיו אנחנו צריכים לעשות חשבון נפש עם עצמינו על איך ששיחקנו בדקות האחרונות, אני מרגיש שאנחנו צריכים לסמוך על הדור החדש וראינו היום שחקנים כמו פייפר, לייפיס וקוסולוס שאפשר ללמוד מהם. אני אופטימי".הפסד דרמטי לקפריסין (Ian MacNicol/Getty Images)


ביום שלישי מחכה לחבורתו של רן בן שמעון משחק קשה במיוחד נגד רוסיה שהתפוצצה עם תשיעייה על סן מרינו ונחשבת כמועמדת הבכירה לעלות ליורו מהבית יחד עם בלגיה, אך המאמן הישראלי שניצח שלושה משחקים עם הנבחרת הלאומית מאז שחתם ב-2017 כבר הפתיע בעבר את נבחרות בוסניה וסלובניה שהיו עדיפות על פניו והישראלי לא יוותר על הנקודות החוץ כל כך בקלות.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ