באיטליה מרוצים: “נבחרת נהדרת”. מנצ’יני: “רציתי שער רביעי”

play שחקני נבחרת איטליה
שחקני נבחרת איטליה | Claudio Villa/Getty Images
צפו בכל שערי השבת במוקדמות יורו 2020 04:16

בארץ המגף החמיאו לנבחרת שפתחה את מוקדמות היורו עם מאזן מושלם ועדיין לא ספגה. דווקא המאמן הפגין חוסר שביעות רצון: "נחלשנו במחצית השנייה, עלינו להשתפר". אינסינייה: "יש שילוב נהדר בין צעירים לוותיקים"

נבחרת איטליה המשיכה את קמפיין מוקדמות היורו המוצלח שלה עם ניצחון קל 0:3 במשחק החוץ ביוון, ושמרה על המאזן המושלם בבית 10. בנוסף, הסקוואדרה אזורה עדיין לא ספגה שער. ביום שלישי היא תארח את בוסניה, שנחשבת לנבחרת השנייה החזקה בבית, ותוכל לפתוח פער משמעותי. בעוד בארץ המגף החמיאו לביצועים של הנבחרת, דווקא המאמן רוברטו מנצ’יני הפגין חוסר שביעות רצון.

“ניצחון, בפקודה”, נכתב ב”קוריירה דלה ספורט”, “איטליה שלטה לחלוטין ולא התקשתה להביס את יוון באתונה. יורו 2020 קרוב ביותר!”. בגאזטה דלה ספורט סיכמו: “זוהי איטליה היפה והמדהימה, יוון שקעה”. ב”טוטוספורט” נכתב: “עכשיו את נהדרת, איטליה!”, והחמיאו לא רק לכובשים אלא גם לאנדראה בלוטי המבשל, שחזר לנבחרת לראשונה מאז חודש ספטמבר. עוד צוין שהאזורי סגרו עניין תוך 33 דקות ללא מאמץ. “ניצחון גדול ללא שום ספקות”.

מנגד, המאמן רוברטו מנצ’יני אמר: “רציתי גם את השער הרביעי. פתחנו את המשחק טוב מאוד מההתחלה, כפי שרצינו, היינו יציבים בהגנה, אבל במחצית השנייה רשמנו נסיגה ביכולת. יש לנו עוד הרבה מה לשפר”. האיטלקי כן היה מרוצה מהסגל האיכותי העומד לרשותו: “לא היה קל לבחור את ההרכב, אבל אינסינייה הבריק גם באימונים. על הספסל היו שחקנים טובים כמו ברנרדסקי וקוואליארלה ב-12 משחקיו על הקווים, מנצ’יני רשם שישה ניצחונות והפסיד רק פעמיים. המאמן הבטיח שיהיו שינויים לקראת המשחק נגד בוסניה.

לורנצו אינסינייה

סיכם:” המאמן יוצר לנו נבחרת גדולה. אנחנו צריכים זה את זה אם אנחנו רוצים להגיע רחוק. כולנו אוהבים לשחק עבור הנבחרת ואני חושב שזה נראה על המגרש. יש בנבחרת שילוב של כמה צעירים יחד עם שחקנים וותיקים וזה השילוב המושלם. אני מאוד שמח על השער שלי”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי