בגרמניה חגגו: “מסיבת שערים”. רויס צינן: “הם לא ברמה”

אלופת העולם היוצאת כבשה רביעייה תוך 26 דקות לראשונה מאז חצי גמר המונדיאל נגד ברזיל. סורג שניהל את המשחק: "הראינו הרבה התלהבות". נוייר השתווה למאייר, סאנה התרגז מהשאלות על מעבר לבאיירן

נבחרת גרמניה לא ריחמה על אסטוניה והביסה אותה 0:8. כבר אחרי 26 דקות לוח התוצאות הראה על 0:4, והעלה זיכרונות מחצי גמר מונדיאל 2014 נגד ברזיל. בנבחרת היו מרוצים מהשמירה על המאזן המושלם, כשברור להם שהמשחק הבא, בחודש ספטמבר נגד הולנד – יהיה אופרה אחרת לגמריי. “שמונה שערים וערב גאלה שחתם את עונת המשחקים 2018/19″, נכתב ב”קיקר” הגרמני, ובנוסף הגדירו את הנבחרת כתוססת ומלהיבה. ב”בילד” נכתב: “מסיבת שערים שנעצרה רק אחרי השמיני”.

יואכים לאב שלא היה יכול לעמוד על הקווים, היה יכול להיות מרוצה מהעבודה של מרקוס סורג המאמן הזמני. סורג אמר: “זה לא היה יכול להיות טוב יותר. הראינו הרבה התלהבות, זה מה שהכריע. רצינו לגרום לקהל להתרגש והצלחנו”. מרקו רויס, מנגד, היה מציאותי יותר: “יריבה כזו היא לא הרמה שלנו, כך שכבשנו הרבה שערים אבל בואו נהיה מציאותיים. אנחנו רוצים להיות טובים נגד הולנד”. שחקנה של בורוסיה דורטמונד הבקיע צמד ראשון בנבחרת מזה שש שנים.

הקשר אילקאי גונדואן: “אנחנו מאוד שמחים על הניצחון ונרצה לעשות את העבודה גם נגד הולנד. זה לא פשוט עבור השחקנים לחוות את המשחקים האלה לאחר עונה ארוכה. ניצחנו בצורה מרשימה וזה נותן לנו הרגשה טובה. דיברנו במחצית והיה חשוב לנו השחקנים להמשיך באותה הדרך. אני חושב שהתחלנו טוב גם את המשחק נגד בלארוס אבל הפעם כבשנו שער מהיר וזה תמיד עוזר לנו. לא עצרנו אחרי השער הראשון. כעת מגיע לנו חופש”.

השוער מנואל נוייר היה מחוסר עבודה ולא התקשה לשמור על שער נקי אתמול. זו הייתה הפעם ה-37 שהשומר שומר על ה-0 בטור הספיגות (ב-88 הופעות)והוא השווה את השיא של השוער האגדי סאפ מאייר. נוייר אמר: “אני מאוד מרוצה, אפשר להיות גאים. נעשה הכל כדי שתהיה לנו נבחרת טובה מאוד ביורו 2020”.

לירוי סאנה כבש את שערו החמישי בנבחרת, שלושה מתוכם ב-2019. הקשר שלא נכלל בסגל למונדיאל ממשיך להרשים במדי הנבחרת. אולם, את התקשורת עניין בעיקר היכן ישחק בעונה הבאה. “אני יוצא עכשיו לחופשה, זה הדבר הבטוח. נראה”, אמר סאנה. כשהכתבים התעקשו ושאלו אותו שוב על באיירן מינכן, ענה: “אני חושב שמספיק עם השאלות על באיירן”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי