תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בארגנטינה רתחו על ההפסד: "הכי גרוע שיכול להיות"

ארגנטינה - קולומביה 2:0
לראשונה בקריירה הפסיד מסי במשחק פתיחה בטורניר גדול עם הנבחרת וספג ביקורות לצד חבריו: "תמיד אותו הסיפור, הנבחרת לא שיחקה עבורו". עוד נכתב: "חייבים להסיק מסקנות". וגם: ציוני השחקנים
לומר שלא כך קיוותה ארגנטינה לפתוח את הקופה אמריקה זה אנדרסטייטמנט. הנבחרת של ליאונל סקאלוני נכנעה 2:0 לקולומביה לאחר שהציגה משחק חלש. זו הייתה הפעם הראשונה, רק בטורניר התשיעי שלו, בה ליאו מסי פותח טורניר גדול במדי הנבחרת עם הפסד. בהתייחסות לקופה אמריקה בלבד, הרי שהנבחרת לא הפסידה במשחק הפתיחה מזה 40 שנה, אז נכנעה 2:1 לקולומביה.

ואחרי כל זה, הנתון שהכי מדאיג את הנבחרת הוא שרק שתי נבחרות בעבר שהחלו את דרכן עם הפסד, הצליחו לזכות בתואר: ברזיל עשתה זאת ב-2007, וצ'ילה ב-2015. כזכור, מסי הודה בסיום המשחק: "אין לנו תירוצים, כשאנחנו מפסידים זה תמיד סיפור".

בתקשורת המקומית לא ריחמו על הנבחרת. ב"אולה" הארגנטינאי נכתב: "הכי גרוע שיכול להיות". בעיתון נכתב על הופעה חיוורת, בעיקר במחצית הראשונה, ושבכל המשחק היו לנבחרת בסה"כ 15 דקות טובות, בפתיחת המחצית השנייה. "הנבחרת רחוקה, רחוקה, רחוקה מאוד מאיפה שהיא צריכה להיות, ואפילו ממה שהיא מסוגלת, נכתב


בחלוקת הציונים לאחר המשחק, אנחל די מאריה ורנזו סארבייה קיבל את הציון הנמוך ביותר - 3, כשליאו מסי קיבל את הציון 5. סרחיו אגוארו קיבל את הציון 4, והציון הכי גבוה בשורות האלביסלסטה קיבלו 5.5 - חרמן פסלה, רודריגו דה פול המחליף לאינדרו פארדס. "אגוארו הפסיד בכל המאבקים מול הבלמים, די מאריה שותף רק למחצית וטוב שכך, היה רע מאוד", נכתב.


מרטין הוואלה כתב טור ל"אולה" תחת הכותרת: "תמיד אותו הסיפור" עם משחק מילים לשמו של ליאו מסי, עליו מתח ביקורת: "מסי שיחק בתפקיד מסי הנבחרת לא שיחקה עבור. והאמת לא שיחקה בכלל". הארגנטיני חילק 31 מסירות ב-78% הצלחה והפסיד בעשרה מאבקים. ב"לה-נאסיון" נמתחה ביקורת גם כן: "הייתה תחושה של אי שביעות רצון. בימים הקרובים חייבת להיות ביקורת עצמית וחשיבה מחדש". בברזיל כמובן הייתה שמחה לאיד: "מסי הולך ריק, הוא שוב הפסיד. קולומביה הכתה בארגנטינה כבר בהתחלה וניצחה בצדק", נכתב ב"גלוב ספורט".

בקולומביה היו מרוצים. ה"אל אספקטאדור" כתב: "הופעת בכורה גדולה של הנבחרת. גם ליאו מסי לא עזר לארגנטינה". המאמן קרלוס קיירוש זכה למחמאות כשנכתב: "לא היה אכפת לו שארגנטינה תחזיק יותר בכדור והוא לא חשש ממסי. הוא נכנס מצוין לנעליים של חוסה פקרמן". גם רוג'ר מרטינדס ודובאן סאפטה כובשי השערים קטפו מחמאות.
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ