תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מומחי ה-Winner קובעים: סנגל ואלג'יריה יתמודדו בגמר

ריאד מאחרז | KHALED DESOUKI/AFP/Getty Images
על פי מועצת ההימורים, סאדיו מאנה וריאד מאחרז צפויים להוביל את נבחרותיהם למפגש על תואר אלופת אפריקה. האם טוניסיה וניגריה יצליחו להפתיע וכמה תרוויחו אם תהמרו על כך? כל היחסים בפנים
אליפות אפריקה מגיעה לישורת האחרונה והערב (ראשון) יערכו משחקי חצי הגמר, כאשר במשחק הראשון (19:00) תפגוש נבחרת סנגל את טוניסיה ולאחר מכן (22:00) תפגוש אלג'יריה את ניגריה.

מומחי ה-Winner מאמינים כי הערב סנגל היא זו שתנצח בסיום תשעים הדקות וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.8, לעומת יחס של פי 3.8 לניצחונה של טוניסיה. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 2.7.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד הסנגלי מוביל חלוצה של ליברפול, סאדיו מאנה עם יחס של פי 4, אחריו באלדה קייטה עם יחס של פי 5.5 ובמקום השלישי מבאיה ניאנג עם יחס של פי 6.5. לחובבי ההימורים האקזוטיים, אם תהמרו כי קאלידו קוליבלי יבקיע את השער הראשון תוכלו להכפיל את סכום הימורכם בפי 20. בצד הטוניסאי ניצב בראש הטבלה ווהבי חאזרי עם יחס של פי 6.5, אחריו טאהה יאסין עם יחס של פי 7.5 ובמקום השלישי יוסף מסאקני עם יחס של פי 9.מאנה. אמור להוביל את סנגל לגמר (MOHAMED EL-SHAHED/AFP/Getty Images)

כאמור במפגש השני של הערב תפגוש נבחרת אלג'יריה את ניגריה לאחד מהמשחקים המרתקים ביותר באליפות. מומחי ה-Winner מאמינים כי הערב אלג'יריה צפויה לצאת עם הניצחון, וניצחונה מוערך ביחס של פי 2.15, לעומת יחס של פי 2.85 לניצחונה של ניגריה.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד האלג'ירי מובילים בגדאד בואונג'אח ואיסלאם סלימאני עם יחס של פי 6 כל אחד, אחריהם קשרה של מנצ'סטר סיטי ריאד מאחרז עם יחס של פי 7. בצד הניגרי מוביל את הטבלה אודיון איגאלו, חלוצה של שנחאי הסינית עם יחס של פי 5.5, אחריו פול אונואצ'ו עם יחס של פי 6 ובמקום השלישי אחמד מוסא עם יחס של פי 7.5.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ