מנדז’ק סחט מחמאות ממאמנו: “היה אחד הטובים על המגרש”

ג'ורג' מנדז'ק
ג’ורג’ מנדז’ק | OZAN KOSE/AFP/Getty Images

אחרי שהתעקש לעזוב את ספרטה פראג במשך כל הקיץ, הקמרוני עזר לקבוצה להתאושש מפתיחת עונה חלשה עם ניצחון על אוסטראבה, שבו הרשים במשך 76 דקות

ג’ורג’ מנדז’ק נלחם לאורך כל הקיץ על מנת להשתחרר מחוזהו בספרטה פראג ולהישאר במכבי חיפה, אבל לא קיבל את מבוקשו. חוסר הרצון שלו להישאר הפך אותו לבלתי רצוי ואף סוג של “מוקצה” בקבוצה מבירת צ’כיה, אבל אתמול הוא שיחק 76 דקות נגד אוסטראבה והרשים בגדול במשחק שאותו ניצחה קבוצתו 0:2.

הקמרוני עזר לספרטה שהייתה זקוקה לניצחון כדי להתאושש מהפסד למלאדה בולסלב במחזור שלפני כן ובכלל מפתיחת עונה חלשה שבה שמטה שמונה נקודות מתוך 15 אפשריות וגם הודחה מהליגה האירופית על ידי טרבזונספור של טוני וואקמה.

“עד שהוחלף, הוא היה אחד הטובים על המגרש. מאוד רגוע בהנעת הכדור, נלחם חזק, לא פחד. למרות שהוא לא קיבל כדורים בכמות שציפינו, הוא עבד קשה בהגנה וגם תרם לנו בהתקפה”, אמר מאמנו ואצ’לב ז’ילק אחרי הניצחון 0:2, “הוא עשה בדיוק את מה שציפינו ממנו”.

עתידו של הקשר בספרטה עדיין לא ברור, אך אם ימשיך ביכולת הזו, ייתכן שיישאר בקבוצה בסופו של דבר ואחרי המאבקים המשפטיים וההתעקשות לעזוב, יהפוך לאחד משחקני המפתח של האדומים מבירת צ’כיה.

אחרי הסאגה, ג'ורג' מנדז'ק יהפוך ליקיר אוהדי ספרטה? (OZAN KOSE/AFP/Getty Images)
אחרי הסאגה, ג’ורג’ מנדז’ק יהפוך ליקיר אוהדי ספרטה? (OZAN KOSE/AFP/Getty Images)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי