קאקה אישר את הגעתו למשחק השלום: “חגיגה אמיתית”

play קאקה
קאקה | Feng Li/Getty Images
קאקה מודיע על הגעתו למשחק השלום 00:45

כדורגלן העבר הברזילאי הודיע בסרטון כי ישתתף במשחק הראווה שיערך בסמי עופר ב-29/10. אלוף העולם לשעבר אמר בהתרגשות: "אני בטוח שכל מי שייקח חלק בערב הזה לא ישכח אותו לעולם"

הכוכב הברזיאלי קאקה, אישר באופן רשמי את השתתפותו במשחק השלום שיתקיים ב-29/10 באצטדיון סמי עופר בחיפה. קאקה, בן ה-37 רשם 92 הופעות במדי נבחרת ברזיל ושיחק איתה בשלושה מונדיאלים כולל בזכייה בגביע העולם בשנת 2002.

כמו כן, זכה עם הנבחרת בגביע הקונפדרציות ב-2005 וב-2009. הוא גדל בסאו פאולו, כיכב במילאן עמה זכה באליפות איטליה, בליגת האלופות, בסופרקאפ האירופי ובגביע העולם לקבוצות וכן זכה בכדור הזהב ובתואר שחקן השנה של פיפ”א ב-2007. הקשר ההתקפי המוכשר שיחק גם בריאל מדריד והוסיף לארון הגביעים שלו אליפות וגביע בספרד. ב-2013 שב לעונה למילאן ואחר כך המשיך לאורלנדו סיטי מה- MLS, ואף ביצע גיחה קצרה כמושאל לקבוצת סאו פאולו במולדתו. בדצמבר 2017 הודיע על פרישה מכדורגל.

קאקה, נוצרי אדוק שעסק לכל אורך הקריירה שלו כשחקן פעיל וגם לאחר שפרש, בפעילויות הומניטריות והתנדבותיות רבות, ביקש מהפקת משחק השלום לארגן עבורו ביקורים בקבוצות ילדים ונוער בחיפה, ירושלים ונצרת ולהיפגש עם מנהיגי הדתות והישובים. כמו כן הוא צפוי לבקר ולהתפלל בכותל, בכנסיית יוסף הקדוש בחיפה ובכנסיית הבשורה בנצרת, “הייתי בעבר בביקור פרטי בישראל, וזו הייתה חוויה מרגשת מאוד עבורי”, אמר קאקה, “עכשיו תהיה לי גם הזדמנות לשחק פה כדורגל עם השחקנים הגדולים, חברים שלי מברזיל. זו תהיה חגיגה אמיתית של שלום ואהבה ואני בטוח שכל מי שייקח חלק בערב הזה לא ישכח אותו לעולם”. 

קאקה. חוזר לכדרר בחיפה (Feng Li/Getty Images)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי