תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח: טרבזונספור החלה להיערך למכירת טוני וואקמה

טוני וואקמה | אודי ציטיאט
בפורטוגל טוענים שהקבוצה הטורקית סימנה דוידסון הברזילאי בן ה-29 של ויטוריה גימראייש, שאמור לתפוס את מקומו של הניגרי שמבוקש בסעודיה ובסין. בב"ש מחזיקים אצבעות
נכון לרגע זה טרבזונספור אמנם סירבה לכל ההצעות שהוגשו עבור טוני וואקמה, אך על פי דיווח שפורסם בפורטוגל נראה שמוליכת הליגה הטורקית חוששת מעזיבתו של אקס הפועל באר שבע וכבר עובדת על מציאת מחליף.

האיש שסומן על ידי טרבזונספור הוא דוידסון הברזילאי בן ה-29 של ויטוריה גימראייש, שהבקיע העונה עשרה שערים וסיפק 11 אסיסטים ב-37 הופעות בכל המסגרות. לקיצוני השמאלי יש חוזה עד 2022 בקבוצה הפורטוגלית, אולם הוא הביע לאחרונה את רצונו להתקדם והעובדה שהקבוצה הטורקית עשויה לשחק בעונה הבאה בליגת האלופות צפויה להקל על השלמת המהלך.

על פי 'טרנספר מרקט', דוידסון שווה 2.8 מיליון יורו, סכום שלא אמור להוות בעיה עבור טרבזונספור בהנחה שהיא אכן תמכור את וואקמה. כזכור, לאחרונה פורסם בתקשורת הערבית כי וואקמה עשוי להימכר בקרוב לקבוצת אל הילאל הסעודית, כאשר גם בסין הביעו עניין. השחקן, שנמכר בזמנו מהפועל באר שבע תמורת 1.2 מיליון יורו, נמצא במשא ומתן מתקדם. מי שהביאה אותו לטורקיה ועומדת מאחורי העסקה היא סוכנת השחקנים ויקי וקנין.


יש לציין כי להפועל באר שבע יש עדיין 15 אחוז מכל סכום מכירה עתידית של השחקן, כך שאם יימכר תמורת שמונה מיליון יורו, כך על פי ההערכות למרות שנטען כי נדחתה הצעה בסדר גודל כזה, באר שבע תכניס לכל הפחות 1.2 יורו תמורת ההעברה.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ