הנהלת הפרמייר-ליג בוחנת חזרה של יציעי עמידה

אצטדיון הוות'ורן
אצטדיון הוות’ורן | צילום : GettyImages

20 הקבוצות בליגה קיבלו מידע על הפיילוט המחודש, ובווסט ברומיץ' מוכנים להיות הראשונים שיישמו את הרעיון. מנהלה התפעולי אמר: "מאוד מעוניינים להיות מעורבים"

ווסט ברומיץ’ מוכנה לקחת בחלק בפיילוט של הפרמייר ליג, לפתיחה מחדש של יציעי עמידה. באנגליה מדווחים שהנהלת הליגה האנגלית כתבה לכל 20 הקבוצות על רצונה לפתוח מחדש יציעי עמידה באזורים מסוימים באצטדיונים.

כזכור, אסון הילסבורו שהתרחש בשנת 1989 ובו נהרגו 96 אוהדי ליברפול, גרם לדו”ח טיילור המפורסם לקבוע על סגירת יציעי העמידה ב-1994. אמנם הדו”ח גרם לניקוי החוליגניזם בכדורגל האנגלי וחוויית צפייה בטוחה יותר עבור האוהדים, אך בשנים האחרונות נשמעו לא מעט תלונות מצד האוהדים על כך שהם מתגעגעים ליציעי העמידה, ולא פעם האוהדים נדדו לגרמניה, שם יציעי העמידה עדיין קיימים.

30 הרגעים הגדולים בחייו של ליאו מסי

מארק מיילס, מנהל התפעול של ווסט ברומיץ’, אמר על הפיילוט המחודש: “אנחנו מאוד מעוניינים להיות מעורבים בכך. זהו אותו המסר שהעברתי לראשי הפריימר ליג”. מיילס המשיך וסיפר: “עדיין קיים ספק לגבי הרעיון, אבל האוהדים תומכים בכך וביחד ניצור אווירה נהדרת באצטדיון שלנו”.

מנהל התפעול של המועדון מבירמינגהאם ביקר באצטדיונה של סלטיק הסקוטית (סלטיק פארק), שם פתחו יציע עמידה בטוח שמכיל 2900 אוהדים. הפיילוט המחודש אמור לאפשר לצופים מעקה תמיכה לפניהם, וכיסא מתקפל שאפשר לנעול אותו למשענת. האם נראה בקרוב יציע עמידה באצטדיון “הוות’ורן”? 

סלטיק פארק. יציע עמידה ל-2900 אוהדים (gettyimages)
סלטיק פארק. יציע עמידה ל-2900 אוהדים (gettyimages)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי