תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צ'לסי אישרה: סוכמה העברת אלברו מוראטה מריאל מדריד

אימון צ'לסי
הרכש הרביעי: אלופת אנגליה הודיעה שתנאי העסקה סוכמו כשהסכום צפוי להיות 75 מיליון ליש"ט. החלוץ צריך לסכם את תנאיו ויעבור בדיקות רפואיות ויצטרף לבקאיוקו ורודיגר שהגיעו בקיץ. קוסטה בדרך החוצה
יש חלוץ. צ'לסי הודיעה על סיכום עם ריאל מדריד בנוגע להעברת החלוץ אלברו מוראטה. החלוץ עצמו טרם סיכם את תנאיו במועדון ועתיד לעבור גם בדיקות רפואיות.

על פי דיווחים באנגליה ובספרד הבלוז ישלמו עבור חלוץ נבחרת ספרד 75 מיליון ליש"ט. החלוץ בן ה-24 היה שותף אשתקד לזכיה של הבלאנקוס באליפות ספרד ובליגת האלופות בפעם השניה ברציפות. בראיון ל"מארקה" אמר החלוץ: "תודה לאל. מחר אהיה בצ'לסי ואני שמח. זה מועדון שתמיד רצה בי".הגעתו של מוראטה לסטמפורד ברידג' דוחקת עוד יותר את דייגו קוסטה שעתידו בלונדון לא ברור כבר תקופה ארוכה. החלוץ הספרדי לא נמצא בתוכניות של אנטוניו קונטה ומחוזר תקופה ארוכה על ידי האקסית אתלטיקו מדריד ועל פי דיווחים אף עשוי לשבת בחוץ חצי שנה נוכח העובדה שהקולצ'ונרוס לא יכולים לצרף שחקנים חדשים עד ינואר.מוראטה צפוי להיות הרכש הרביעי של הבלוז העונה לאחר הגעתם של הקשר טיימואה בקאקיוקו ממונאקו ושל הבלם הגרמני אנטוניו רודיגר מרומא. גם השוער ווילי קבאז'רו הארגנטיני הוותיק הצטרף כמובן לקבוצה.


מוראטה שגדל בריאל מדריד בילה שנתיים ביובנטוס וזכה עימה בשתי אליפויות לפני שחזר אשתקד למועדון נעוריו בו שיחק ארבע שנים קודם לכן. בנבחרת ספרד יש לו 20 הופעות ותשעה שערים.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ