תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ניוקאסל יונייטד הודיעה: "המועדון עומד למכירה"

סאות'המפטון - ניוקאסל 2:2
בעלי המועדון, מייק אשלי, החליט לשים את טובת הקבוצה מעל הכל ולאחר חודשים ארוכים של דיווחים אישר כי הוא בוחן הצעות להעברתה לידיים חדשות
 שנים רבות שניסיונות לרכוש את ניוקאסל עלו בתוהו עקב סירובו של הבעלים מייק אשלי, אבל הערב (שני) נפל דבר כאשר הודעה רשמית בישרה: "המועדון עומד למכירה".

"אחרי חודשים של ספקולציות, אנחנו מאשרים שאנו בוחנים הצעות למכירת המועדון", נכתב. המגפייז ירדו פעמיים לליגת המשנה תחת אשלי כבעלים, ונראה כי בתקופה הקרובה הוא יעביר את המועדון לידיים חדשות בתום עשור שכלל לא מחאות מחאות מצד האוהדים על האופן בו מתנהלת ניוקאסל."ניוקאסל דורשת שתהיה דרך ברורה ובהירה לעתיד מוצלח, כדי שלמועדון תהיה האפשרות הטובה ביותר להבטיח את מיקומה ולשם כך נצרכת השקעה שתיקח אותנו צעד קדימה". בשלב זה עלה שמה של אשת העסקים אמנדה סטבלי, שנצפתה ב-1:1 הביתי מול ליברפול בחודש שעבר. 


בקיץ האחרון עלתה כידוע ניוקאסל בחזרה לפרמייר-ליג ולאחר שמונת המחזורים הראשונים תחת רפא בניטס, מי שהעלה אותה חזרה לליגה הבכירה, היא במקום התשיעי עם 11 נקודות במאזנה.רפא בניטס. המועדון בכיוון חיובי ועכשיו גם צפוי בעלים חדש (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ