תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"זלאטן הצנוע"? החלוץ משנה את התדמית בסרטון משעשע

ווטפורד - מנצ'סטר יונייטד 4:2
בקטע סאטירי חדש, החלוץ השבדי שכבר מיתג את עצמו כאלוהים, נשמע אחרת לגמרי וכמעט מפרגן לג'ו קראב. בנוסף, הכוכב מסביר סוף סוף מה זה נבדל
 למרות התדמית שפיתח לעצמו כשבין השאר הצהיר לו פעם שהוא לא פחות מאלוהים, זלאטן איברהימוביץ' פרסם סרטון סאטירי, במסגרת קמפיין פרסומי לחברת הלבשה, על ניסיון שלו כביכול להציג את עצמו כ"זלאטן הצנוע". הקטע נפתח בכך שסוכן דמיוני שלו בשם דקס קרינגטון אותו מגלם סטנדאפיסט אמריקאי, מבקש ממנו למתן את ההצהרות שלו מהעבר. בווידאו אחר השניים מדסקסים על אופסייד תחת השם: "אם זלאטן באופסייד, אתה בצד הלא נכון".

הסוכן דקס פונה לאיברה ואומר לו: "מונדיאל בלי זלאטן איברהימוביץ' לא שווה צפיה", כפי שאמרת בעבר או "אריות לא יכולים להיות מושווים עם בני אדם", הן הצהרות חזקות מדי עבור האוהדים. כזכור, השבדי אמר זאת שנה שעברה כשנשאל מי החלוצים הטובים בליגה והצביע על רומלו לוקאקו וסרחיו אגוארו. כשנשאל למה הוא מכליל את עצמו, דיבר זלאטן על עצמו כאריה. גם העונה כשחזר לשחק אמר החלוץ שאריות מחלימים יותר מהר מבני אדם.


בווידאו נראה זלאטן ממתן את ההצרות שלו משנים עברו, אבל עדיין מתקשה לפרגן לחלוץ הנורבגי ג'ון קארב. למשל: "ניתן להשוות אריות לבני אדם". החלוץ של אסטון וילה לשעבר ג'ון קארו אמר פעם על איברה שהוא לא מתרשם מהתרגילים שלו על כר הדשא, אבל איברה לא נשאר חייב וענה: "מה שקארו יודע לעשות עם כדורגל, אני יודע לעשות עם תפוז". בווידאו החדש איברהימוביץ' תיקן את עצמו מעט ואמר: "מה שזלאטן יודע לעשות עם כדורגל קארו יודע לעשות עם כדורגל". לאחר מכן סוכנו טען שזה נדיב מדי מצידו ותיקן: "מה שזלאטן יודע לעשות עם כדורגל, קארו יודע קרוב לוודאי לעשות עם כדורגל".

זלאטן אמר בעבר: "היי רק עכשיו נחתתי על כדור הארץ". סוכנו מציע שיעדן את ההצהרה וחלוץ מנצ'סטר יונייטד פונה למצלמה ואומר: "שלום אני זלאטן. הרגליים שלי חזק על הקרקע". נראה עכשיו אם מישהו יחשוב ברצינות שאיברה החליט להיות צנוע.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ