תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ליברפול דורשת על קוטיניו 160 מיליון יורו, בארסה מסרבת לשלם

ברנלי - ליברפול 2:1
הקבוצה ממרסיסייד העלתה את דרישתה על הברזילאי, הקטאלנים סבורים ש-130 מיליון יורו הוא סכום סביר עבור הרכישה. הקשר לוקח בחשבון שאולי יעבור בקיץ, החבורה של קלופ סימנה כבר את היורש
העיתון "ספורט" של קטאלוניה מדווח הבוקר (חמישי) שליברפול דורשת כעת 160 מיליון יורו על פיליפה קוטיניו, ואילו ברצלונה מציעה 130 מיליון יורו, אבל הדבר ניתן לגישור. בארסה עשויה להציע 130 מיליון יורו ועוד 30 מיליון בבונוסים וכך שהמשא ומתן ייסגר בלונדון. יש אופטימיות גדולה בברצלונה לגבי רכישת הברזילאי בינואר, כאשר בראש המשא ומתן עומד הנשיא ג'וזף ברתומאו. ב"ספורט" טוענים שהפערים בין שתי הקבוצות הולכים וקטנים, ויש כעת מקום לחתימה על חוזה.

הבלאוגרנה סבורים ש-130 מיליון יורו הוא סכום סביר לרכישת קוטיניו, אבל ליברפול עומדת על שלה. לפי העיתון, הקשר מוכן לחכות עד סוף החודש, והוא כבר חתם על חוזה עם ברצלונה לחמש שנים שיופעל ברגע שהוא יעבור אליה. בתוך כך, קוטיניו גם מוכן לאפשרות שברגע האחרון ההעברה תיפול והוא יעבור רק בקיץ.


בקאטלוניה כבר מפרסמים שקוטיניו יקבל את החולצה 14 או 7, זאת במידה שארדה טוראן וחאבייר מסצ'ראנו יעזבו. החתמת קוטיניו ב-130 מיליון יורו תהיה החתמת השיא של ברצלונה אחרי עומסמן דמבלה (105 מיליון יורו). זו גם תהיה החתמת השיא ב"לה ליגה" בינואר כאשר הקודמת היתה של קלאס-יאן הונטלאר שעלה 27 מיליון יורו בינואר 2009. 

ב"מירור" הבריטי מפרסמים שליברפול כבר סימנה את היורש של קוטיניו, ורוצה את תומא למאר ממונאקו. ראשי המייטירדס יצרו קשר עם הקבוצה מהנסיכות הצרפתית וכבר מנהלים משא ומתן על רכישתו ב-90 מיליון ליש"ט, של אחד משחקני ההתפקה הצעירים והמבטיחים באירופה. למאר מבוקש גם בצ'לסי, ארסנל ומנצ'סטר יונייטד, אבל לפי הפרסומים רוצה לשחק בליברפול. התותחנים ניסו להחתים אותו ביום ההעברות האחרון של אוגוסט, אבל כעת הוא רוצה לשחק באנפילד.


עם זאת, העיתונאי גיים בלאגה, בציוץ היומי שלו על קוטיניו, אמר שעדיין לא הגיעה אף הצעה כספית של ברצלונה לליברפול, למרות כל הדיווחים בברצלונה. הקבוצה האנגלית תשקול הצעה של 150 מיליון יורו על השחקן, אם תגיע כזאת. כמו כן, לדבריו ליברפול לא רוצה את תומא למאר ממונאקו למרות דיווחים הפוכים ב"מירור". 

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ