מהפכה בארסנל: קרלו אנצ'לוטי מועמד להחליף את ארסן ונגר

חצי גמר גביע הליגה, משחק ראשון: צ'לסי - ארסנל 0:0
באנגליה מדווחים כי האיטלקי צפוי ליטול את המושכות על מנת למנוע את "אפקט פרגוסון", והמהלך עשוי לקרות כבר כבר בקיץ. הצרפתי מנסה לשכנע את אלכסיס סאנצ'ס להישאר
אתמול (רביעי) סיימה ארסנל ב-0:0 מול צ'לסי בסטמפורד ברידג', במשחק הראשון בחצי גמר גביע הליגה והעבירה את ההכרעה לאמירויות, כך שיש לארסן ונגר סיכוי עדיין לזכות בתואר השנה. בעיתון הבריטי "אי ספורט" דווח שקרלו אנצ'לוטי הוא המועמד המוביל להחליף את ונגר כנראה כבר בקיץ הקרוב.

בהנהלה רוצים לראות מה יהיו ההישגים של ונגר עד סיום העונה כדי להחליט סופית האם לפטרו למרות שיש לו חוזה לעוד עונה. אנצ'לוטי נחשב למועמד מתאים אחרי שזכה באליפות עם צ'לסי בפרמייר-ליג ונחשב למאמן מוכר ששחקנים מכבדים. ארסנל מנסה להימנע מאפקס "אלכס פרגוסון" שפרישתו גרמה לרעידת אדמה במנצ'סטר יונייטד, שעד עכשיו מנסה להתאושש ממנה. לדעת ההנהלה, אנצ'לוטי יהיה האיש הנכון בתפקיד אחרי שאימן את כל הגדולות באירופה כמו ריאל מדריד, באיירן מינכן ופאריס סן ז'רמן וכמובן מילאן ויובנטוס, אבל עדיין לא התקבלה כאמור החלטה סופית.ונגר מסרב נכון לעכשיו לשחרר את אלכסיס סאנצ'ס למרות הידיעות שמנצ'סטר סיטי תרכוש אותו במחיר של 20 מיליון ליש"ט, ומקווה לשכנע את הצ'יליאני להישאר עד סוף העונה. הצרפתי ישב ביציע מוקף בעיתונאים ששאלו אותו ללא הרף על החלוץ שסופסל. ונגר השיב שאין קשר לעובדה שהוא עשוי להימכר: "אני לא יכול להסביר כל החלטה. אימנתי אלף משחקים וזה אלף החלטות. סאנצ'ס מפוקס לחלוטין במשחקי ארסנל והוא נתן עבור הקבוצה הרבה. הוא משחק הרבה ואתה חייב לתת לו לנשום קצת אוויר. אני רוצה שהוא יישאר. הוא מקצוען ענק ואתה לא יכול להרגיש אצלו מה קורה מחוץ לכר הדשא". ב-21 משחקים סאנצ'ס כבש העונה שמונה שערים בכל המסגרות.


ג'ק ווילשר חסר המזל נפצע שוב בקרסולו ולא ישחק נגד בורנמות', אליה היה מושאל בשנה שעברה. ונגר אישר שזו לא פציעה רצינית. "דיליי מייל" נתן ציון 7 לניהול המשחק של ונגר שישב בכלל ביציע. ארסנל הודחה כבר שבע פעמים בחצי גמר גביע הליגה, אבל עכשיו היא מקווה להגיע לגמר ולזכות בתואר כלשהו.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • בני סכנין
    1
    מכבי חיפה
    0
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ