צפו: מסוט אוזיל חתם בארסנל על הארכת חוזה עד 2021

play מסוט אוזיל
מסוט אוזיל | אתר רשמי
מסוט אוזיל מאריך חוזה 01:30

הקשר ירוויח כ-350 אלף ליש"ט בשבוע (10 מיליון יורו לעונה) ויהיה שיאן המשתכרים בתולדות המועדון. "התלבטתי הרבה, אבל דברים טובים לוקחים זמן. פעם תותחן, תמיד תותחן"

 עכשיו זה לגמרי רשמי: מסוט אוזיל חתם על הארכת חוזה בארסנל עד 2021, שישאירו אותו בתותחנים עד גיל 33. הקשר הגרמני גם זכה לחיזוק משמעותי בשכר שלו שיעמוד’ מעתה על 350 אלף ליש”ט לשבוע, הכי גבוה בתולדות המועדון. מדובר בחישוב שנתי על 8.75 מיליון ליש”ט שהם כ-10 מיליון יורו.

בכך תמה סאגה של מספר חודשים בהן שני כוכבי ארסנל, אלכסיס סאנצ’ס ואוזיל, שחוזיהם יסתיימו בתום העונה הנוכחית, סירבו להאריך חוזה. אם כי הסיום היה שונה לגבי כל אחד מהם. בעוד הצ’ילאיני עבר למנצ’סטר יונייטד תמורת הארמני הנריק מחיטריאן שעשה את הכיוון ההפוך הגרמני ימשיך בקבוצה לעוד שלוש שנים נוספות.

“אם זידאן יאבד כל סיכוי לתואר כבר במארס, מצבו יהיה קשה”ברצלונה תנסה לחדש את חוזהו של אומטיטי ולצרף את ארתורהחלון העולמי ננעל: ז’ירו חתם רשמית בצ’לסי, לוקאס מורה בטוטנהאם

“זאת היתה אחת ההחלטות הקשות שלקחתי בחיים”, הסביר הקשר בהודעה הרשמית, “התייעצתי עם מספר לא קטן של אנשים ולבסוף החלטתי ללכת עם הלב שלי. דברים טובים לוקחים זמן ואני שמח להישאר היכן שתמיד הרגשתי בבית ולעזור לארסנל להשיג כמה שיותר תאים בשלוש השנים הבאות. פעם תותחן, תמיד תותחן”.

#YaGunnersYapic.twitter.com/msr20AUOm3

— Mesut Özil (@MesutOzil1088) February 1, 2018

בתקשורת האנגלית טענו כבר אתמול שמה שהניע את אוזיל לחתום הוא הצטרפותם של מחיטריאן ובעיקר של פייר-אמריק אובמיאנג, שניהם אקסים של דורטמונד ודוברי גרמנית.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי