תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

זלאטן חתם בגלקסי באמצעות מודעה ענקית בעיתון היוקרתי

5 השערים היפים של זלאטן איברהימוביץ' באנגליה
המועדון מה-MLS פרסם תמונה של הכוכב השבדי עם הכיתוב: "לוס אנג'לס היקרה, תהיו ברוכים" בלוס אנג'לס טיימס. החלוץ בן ה-36 ויתר על נתח עצום משכרו ביונייטד כדי לשחק. פוגבה נפרד: "אתה תחסר לנו אריה"
אין כמו זלאטן איברהימוביץ' וסטייל. כמו לפני כשנה וחצי כשחתם במנצ'סטר יונייטד בטקס שכלל שלל הכנות מוקדמות וסרטון, גם החתימה הרשמית של הכוכב השבדי בקבוצתו החדשה לוס אנג'לס  גלקסי היתה מקורית ומיוחדת.הקבוצה המדורגת כרגע תשיעית ב-MLS פרסמה מודעה על שטח של חצי עמוד בשער מדור הספורט של לוס אנג'לס טיימס, אחד העיתונים המובילים בארצות הברית. במודעה נכתב, כאילו מפיו של החלוץ בן ה-36: "לוס אנג'לס היקרה, תהוי ברוכה". אגב, השבדי שעזב את אולד טראפורד לאחר שלא שב לעצמו מהניתוח בגבו ולא מצא מקום בהרכב, ויתר על נתח עצום משכרו כדי לשחק בלוס אנג'לס בה ירוויח רק 20 אלף ליש"ט לשבוע.


ובמקביל נמשך פסטיבל הפרידה מזלאטן. פול פוגבה ואשלי יאנג מיונייטד והנריק מחטיריאן ששיחק לצידו ביונייטד לפני שעבר לארסנל הובילו את הברכות לקשר השבדי. פוגבה במיוחד נחשב לאחד מחבריו הטובים בקבוצה ויחד עם מחטריאן יש להם אותו סוכן, מינו ראיולה. "אתה תחסר אריה. מאחל לך את הטוב ביותר", אמר לו פוגבה. 


 
 
מחטריאן רמז על ההחתמה הצפויה בגאלקסי כשכתב: "השואו שלך חייב להמשיך בהוליווד. זה היה כבוד להכיר אותך גאון. מאחל לך את הטוב ביותר בארה"ב".
 


 
אשלי יאנג אף הוא נפרד מזלאטן כשכתב: "איזה בחור, איזה אופי, אבל איזה אדם גדול. בהצלחה בהרפתקאה הבאה שלך חבר".
 

 
 
איברהימוביץ' עצמו נפרד מכל חבריו והאוהדים של יונייטד כשכתב: "גם דברים גדולים מסתיימים. זה הזמן לזוז הלאה אחרי שתי עונות פנטסטיות עם מנצ'סטר יונייטד. תודה למועדון, האוהדים, הקבוצה, המאמן, צוות האימון וכל אחד שחלק איתי את הפרק הזה של ההיסטוריה שלי". 

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ