תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סלאח חזר לטיפולים בליברפול, בספק להאדרספילד

ליברפול - מנצ'סטר סיטי נפרדו בתיקו ללא שערים
הכוכב המצרי שנפצע בשריר הירך בניצחון 1:4 על סוויזלנד, שוחרר מנבחרתו והצוות הרפואי של המועדון האדום ינסה להכשירו לקראת משחק הליגה הקרוב בשבת
מוחמד סלאח עזב את נבחרת מצרים וחזר לליברפול על מנת לטפל בפציעה שלו והוא כרגע בספק למשחקים הקרובים של המייטירדס. הכוכב המצרי נפצע בשריר הירך בניצחון 1:4 על סוויזלנד אחרי שכבש שער נדיר מבעיטת קרן. מההתאחדות המצרית נמסר שהוא יחמיץ את המשחק הבא במוקדמות אליפות אפריקה בחוץ ביום שלישי, גם הוא מול סווזילנד.

לפי ההודעה, המאמן חאבייר אגירה שחרר את סלאח ממחנה הנבחרת. החלוץ עבר בדיקה במחנה המצרי אחרי שנטש את המשחק בסיום ביום שישי, קיבל טיפול מחוץ לקווים שלא עזר לאושש אותו ומצרים שיחקה כמה דקות בעשרה שחקנים. בליברפול ביקשו ממנו להגיע לטיפולים של הצוות הרפואי של המועדון.

כעת מקווה המנג'ר יורגן קלופ שסלאח יוכל לשחק נגד האדרספילד בסוף השבוע בליגה, אבל הדבר עדיין לא ברור. סלאח סבל מפתיחה חלשה של העונה אחרי שכבש רק שלושה שערים בליגה עד כה, אבל בליברפול מקווים שהשער המדהים שכבש מול סווזילנד יכול להוציא אותו מהמשבר החלקי בו היה נתון, הכל בכפוף לכך שיוכל לחזור לשחק.סלאח. יהיה כשיר למשחק בשבת? (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ