תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מוראטה: "לא היה לי משחק מושלם, יכולתי לכבוש עוד"

צ'לסי - קריסטל פאלאס 1:3
החלוץ שנראה כבוי בחודשים האחרונים חזר לעצמו עם צמד ב-1:3 מול קריסטל פאלאס, סארי עוד לא לגמרי מרוצה: "הוא השתפר מבחינת הביטחון ומבחינה טכנית, אבל עדיין שביר מעט מבחינה מנטלית"
עד אתמול (שני) עוד חיפשו בצ'לסי חלוץ אחרי שאלברו מוראטה לא הצליח כבר חודשים לממש את הפוטנציאל שבו, והיה נראה שבזבזו עליו 60 מיליון ליש"ט, אבל בניצחון על קריסטל פאלאס 1:3, חלוץ ריאל מדריד לשעבר כבש צמד והראה ניצוצות שהוא חוזר לעצמו, אם כי פספס שלושער כשבסיום דהר לבדו מול השוער והחמיץ. צ'לסי עלתה למקום השני ומקדימה את ליברפול עם הפרש שערים טוב יותר.

מאוריציו סארי הוא מומחה בשידרוג שחקנים או החזרתם לכושר ומוראטה נמצא בידיים טובות מבחינתו, אבל האיטלקי טען אחרי המשחק אתמול כי מוראטה עוד צריך להשתפר. הוא חושב שהחלוץ יכול לשחק טוב יותר ואמר: "מוראטה עדיין שביר מעט מבחינה מנטלית", אבל הדגיש שהוא התקדם: "בחודש האחרון הוא השתפר מבחינת הביטחון שלו והאישיות שלו על המגרש. הוא השתפר גם מבחינה טכנית. אני חושב שהוא יכול להשתפר כי הוא חזק מאוד פיזית ויש לו פוטנציאל טכני".

מוראטה עצמו אמר ל"סקאי ספורט": "יכולתי להבקיע שלושה שערים אז זה לא היה משחק מושלם עבורי, אבל חשוב שלקחנו שלוש נקודות".


סארי ממשיך לטעון שהוא לא מועמד לזכייה באליפות למרות ניצחון רביעי ברציפות בכל המסגרות. לדבריו, לא בטוח שצ'לסי יכולה להיחשב למועמדת לתואר: "אני לא יודע, אני פשוט לא יודע. בתחילת העונה ידענו שיש פער בינינו לסיטי כי שנה שעברה סיימנו מרחק 30 נקודות אחריהם. לדעתי העונה אנחנו צריכים לעסוק בעיקר באיך לצמצם את הפער הזה. אני מקווה שנעשה את זה, אבל לא חושב אם נוכל למחוק את כל ה-30 נקודות".


סארי הוא המנג'ר הראשון שפותח עם 11 משחקים ללא הפסד את העונה הראשונה שלו בליגה אחרי מנג'ר נוטינגהאם פרנק קלארק לפני 24 שנה וזה שיא בפרמיירליג. "אני גאה להיות המנג'ר של שחקני צ'לסי. הרקורד הזה שייך להם ולא למנג'ר. למזלי יש לי שחקנים טובים מאוד. הם ניצחו משחקים בחודשיים האחרונים גם בלי אירגון רציני טקטי".אדן הזאר שנכנס מחליף ומיד בישל שער יתרון קבע הישג מיוחד אחרי שהוא רק המחליף השלישי בלבד בתולדות הפרמיירליג שבישל בשלושה משחקים רצופים כמחליף. קדמו לו תומאש רדזי'נסקי מאברטון (2004) ואריין רובן כששיחק בצ'לסי ב-2005. סארי אמר: "יש לי מזל לאמן את הזאר. יש לנו מזל שהיה לנו אותו על הספסל. הרופא אמר לי לפני המשחק שהוא יכול לשחק רק 30 דקות. הזאר הוא הזאר ויש לנו מזל שיש לנו אותו".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ