תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מוריניו: "ליברפול? קבוצה לא בנויה רק מכמה השקעת בקיץ"

מנצ'סטר יונייטד - פולהאם 1:4
מאמן מנצ'סטר יונייטד דיבר לקראת מפגש הענקיות באנפילד: "ליברפול השקיעה ברהיטים במקום בבית, אני יודע איך לכוון לכל התארים. החזון שלי? הקבוצה רחוקה משם". רוחו, סמולינג, לינדלוף ועוד שחקנים ייעדרו מהסגל
ז'וזה מוריניו דיבר היום (שישי) במסיבת עיתונאים לקראת המשחק המרכזי של המחזור, בו תארח ליברפול את מנצ'סטר יונייטד באנפילד (ראשון 18:00, שידור ישיר בספורט1). שתי היריבות המיתולוגיות נפגשות באנפילד לפרק נוסף בדברי הימים של היריבות הגדולה ביותר באי הבריטי. לדברי מוריניו, שישה שחקנים לא יהיו בסגל: מרכוס רוחו, כריס סמולינג, דיוגו דאלוט, אנטוני מרסיאל, ויקטור לינדולף ומתיה דרמיאן.

האם יש סיכוי להוציא תוצאה טובה באנפילד: "ננסה, זה בטוח. אני תמיד מנסה ואני רוצה שהקבוצה תשחק יחד איתי כמו שאני רוצה תמיד לנצח. שיהיה להם אמביציה ורצון עז להצליח. אנחנו יודעים שנשחק נגד המובילה בליגה ונגד קבוצה עם אמביציה וביטחון, אבל יש לנו את האיכויות שלנו. יש לנו פוטנציאל. עם כל הבעיות שיש לנו והפציעות וסימני השאלה לגבי ההרכב, אנחנו יכולים לבוא עם קבוצה שיש לה פוטנציאל לנצח. להילחם על הניצחון".

היחס של ליברפול למנצ'סטר יונייטד בשנה שעברה: "לא יודע מה להגיד לכם. לא רוצה לנתח את זה. השגנו שתי תוצאות חיוביות נגד ליברפול בעונה שעברה, ניצחנו אותם בבית והוצאנו תיקו מאופס באנפילד. לא הפסדנו אף משחק נגדם מבין הארבעה, אבל זה היה בעבר. המשחק ביום ראשון הוא הקבוע כרגע. אין טעם להתרכז בעבר אלא רק במשחק ביום ראשון ולצערי יש לנו הרבה פצועים. המשחק הבא הוא הקובע".
מוריניו זכה בשלושה תארים עם מנצ'סטר יונייטד, אבל יורגן קלופ באפס תארים עם ליברפול: "התארים קובעים. השאלה היא איך אתה ניגש לזה. בעיקר כשיש לך פוטנציאל להילחם על כל התארים ואתה מכריז שהמטרה היא לזכות בהם".


החזון שלו כמאמן: "זה רחוק מלהיות נכון שהקבוצה בנויה לפי החזון שלי".

ליברפול השקיעה הרבה כסף בבניית הקבוצה: "קבוצת כדורגל לא בנויה רק מההשקעה בקיץ. הרבה דברים אחרים קובעים. לא חושב שאם היינו משקיעים אותה כמות של כסף היינו קבוצה דומה לליברפול. זה תלוי בעוד דברים. קבוצת כדורגל היא קצת כמו בית. אם אתה משקיע רק ברהיטים שהם כמו שחקני הכדורגל זה לא מספיק בקבוצה. בבית אתה גם חייב לעבוד חוץ מלקנות את הרהיטים הכי טובים".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ