רומלו לוקאקו: "סולשיאר מבין איזה סוג של חלוץ אני"

מנצ'סטר יונייטד - רדינג 0:2
מנצ'סטר יונייטד זורחת מאז הגיע הנורבגי, הבלגי שהבקיע בכל שלושת המשחקים האחרונים הודה: "הוא עוזר לנו המון באימונים, מראה לנו איך לבעוט ועובד על כך שננצל את החוזקות שלנו. אני מנסה לגמול לו בשערים"
זה לא רק שאולה גונאר סולשיאר השווה שיא בן 72 שנים כשהצעיד את מנצ'סטר יונייטד לחמישה ניצחונות רצופים מאז מונה כמאמן הזמני עד הקיץ במקומו של ז'וזה מוריניו, אלא שהנורבגי גם הצליח להחיות את הכוכבים.

פול פוגבה רוקד על המגרש, כובש ומבשל מאז השינוי על הקווים, מרקוס ראשפורד שלא אחת ספג ביקורות מהמנג'ר הקודם שוב נראה כמו כוכב העתיד ואפילו רומלו לוקאקו, גם כמחליף לאחר שנעדר במשך מספר ימים עקב סיבות אישיות, כובש בכל פעם שעולה מהספסל.


הבלגי אמנם הובא על ידי מוריניו וגם שמר לו אמונים, אבל אחרי שהבקיע פעמיים במשך שלושה חודשים ותחת סולשיאר עשה זאת פעמיים בליגה והוסיף שער במשחק הגביע נגד רדינג בו פתח, הוא לא חסך במחמאות לסולשיאר: "באימונים אפשר לראות אותו עוזר לנו מול השער, מראה לנו איך לבעוט בכדור", סיפר הבלגי בן ה-25, "הוא מסביר לנו איך לזוז והדרך שהוא רוצה שנשחק בה ממש עוזרת לי. הוא עוזר לי להגיע לעמדה הנכונה ומבין איזה סוג של חלוץ אני ועובד כדי שננצל את החוזקות שלנו".

לוקאקו המשיך :"סולשיאר יודע שאני אוהב לשחק באמצע ולאיים על השער ככל שניתן והוא יודע שאלה החוזקות שלי, אבל שאני גם אוהב לעזור לקבוצה במשימות אחרות. הוא עוזר לי המון ואני מנסה לגמול לו עם שערים". לוקאקו כובש בניוקאסל. מצליח להחזיר לסולשיאר (Gettyimages)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • בני סכנין
    1
    מכבי חיפה
    0
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ