תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סארי: "היה אכפת לי מהתוצאה, לא ממה ששרו האוהדים"

צ'לסי - מנצ'סטר יונייטד 2:0
אוהדי צ'לסי קראו לפיטורי המאמן במהלך ואחרי ההפסד 2:0 למנצ'סטר יונייטד בגביע, האיטלקי הגיב: "מה שחשוב זה לשחק טוב. היתה לנו מחצית ראשונה טובה. אם ננצח ארבעה משחקים ברציפות, יחזרו לתמוך בנו"
מותר לנחש מעכשיו כמה שעות, דקות ושניות נותרו למאוריציו סארי כמנג'ר צ'לסי. אחרי ההפסד 2:0 למנצ'סטר יונייטד אתמול (שני) בשמינית גמר הגביע האנגלי זה נראה כבר ברור שסארי לא ישרוד את העונה, וה"סאן" הלונדוני נתן לו את הכותרת:"סארי-ודרצ'י" (שילוב של המילים סארי ואריבדרצ'י, "להתראות" באיטלקית). אוהדי צ'לסי היו פחות מנומסים ושרו לסארי: "פאק סארי בול", וגם "אתה לא יודע מה אתה עושה". אוהדי מנצ'סטר יונייטד רק נהנו להצטרף אליהם עם שירים כמו "יפטרו אותך בבוקר", ואפילו לגלגו על הנהלת צ'לסי ושרו: "תחזירו את ז'וזה מוריניו".

גם העיתון "מירור" השתמש בשם סארי ושילב אותו בכותרת: "סארנדר" (כניעה עם שמו של סארי). בעיתון "גארדיין" עקצו: "סארי בול נתקל בקיר". העיתון כתב עוד: "אנדר הררה ופול פוגבה חשפו עוד יותר את השבריריות של צ'לסי וגרמו לה יותר אומללות. העיניים של סארי מעולם לא עזבו את כר הדשא, אבל הוא לא היה יכול להיות אטום לקריאות נגדו ולא לשמוע אותן". העיתון "דיילי מייל" כתב שסארי נאחז כעת בג'וב שלו.אוהדי צ'לסי ממש כעסו בקשר לחילוף של סארי, שהעלה את רוס בארקלי במקום מתיאו קובאצ'יץ' בדקה ה-71 בעוד קאלום הודסון-אודוי נשאר על הספסל ללא שימוש, אבל סארי טען בסיום: "היה איכפת לי מהתוצאה ולא ממה ששרו האוהדים". כשנשאל אם שמע את הקריאות אמר: "לא ממש טוב, אבל לפעמים כן". צ'לסי הפסידה שלושה משחקים מחמישה אחרונים בכל המסגרות.
סארי עשוי להיות מודח אם יספוג כישלונות נוספים נגד מנצ'סטר סיטי בגמר גביע הליגה וטוטנהאם בליגה, אבל הוא טוען שהוא לא מודאג: "היינו חסרי מזל. שיחקנו טוב במחצית הראשונה וכדורגל מבולבל בשנייה. אני מרגיש את הלחץ בגלל התוצאות, אבל לא בגלל משהו אחר. אנחנו צריכים לעבוד, לדבר על המצב ולשחק כדורגל יותר אגרסיבי ולהיות יותר נחושים ברחבת היריבה. הודחנו מהגביע וזה מה שמדאיג אותי, לא התגובות של האוהדים".


האם השחקנים עדיין תומכים בו: "כן, אני מאמין שכן. היחסים שלי עם השחקנים טובים, אבל זה לא הדבר החשוב. מה שחשוב זה לשחק טוב. האם הנהלת צ'לסי תיתן לי יותר זמן? זה לא עניין שלי. אני צריך לעבוד ולשפר את הקבוצה. האוהדים לא מדאיגים אותי כי אם ננצח ארבעה משחקים רצופים הכל יירגע". המנג'ר הכין לעצמו אליבי עוד לפני המשחק, כאשר כתב בתוכניית המשחק: "אין עוד הרבה קבוצות שמעורבות בכל ארבעה המפעלים העונה". עכשיו צ'לסי כבר מעורבת בשלושה ועוד מעט, אם תפסיד בגמר גביע הליגה, זה יירד לשני מפעלים.

בניגוד לסארי, הספרדי פדרו הסכים בסיום: "המצב קשה מאוד עם האוהדים. היתה לנו הזדמנות גדולה לגייס את האוהדים לצידנו, אבל פספסנו אותה וזה היה יום קשה מאוד עבורנו. אנחנו צריכים להאמין בעצמנו".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ