איימריק לאפורט האריך את חוזהו במנצ’סטר סיטי עד 2025

play איימריק לאפורט
איימריק לאפורט | מנצסטר סיטי, רשמי
ניופורט - מנצ'סטר סיטי 4:1 03:23

אלופת אנגליה הודיעה באופן רשמי שהבלם יישאר במועדון בשש השנים הקרובות: "אין מאושר ממני. המועדון מעניק לי את כל התנאים להיות שחקן כדורגל טוב יותר". בגיריסטיין: "הצעד הזה הוא משהו שאנחנו צריכים לחגוג"

איימריק לאפורט (24) האריך הערב (שישי) את חוזהו במנצ’סטר סיטי עד שנת 2025. הבלם, שחתם בשורות הקבוצה ל-4.5 בחודש ינואר 2018, קיבל הארכה של שנתיים נוספות לאור שביעות הרצון מיכולתו מאז הצטרף.

“אין מאושר ממני על ההסכם החדש”, אמר הבלם לאחר החתימה. “מהיום הראשון שהגעתי לכאן הרגשתי רצוי על ידי פפ גווארדיולה ושחקני הקבוצה. המועדון הזה מעניק לי את כל מה שאני צריך על מנת להיות שחקן כדורגל טוב יותר”.

“עשיתי קפיצת מדרגה מאז השהצטרפתי למנצ’סטר סיטי ואני מצפה להמשיך להתקדם. אני רוצה לזכות בתארים ואני מרגיש שזה המקום הטוב ביותר להגשים בו את השאיפות שלי”, הוסיף לאפורט.

המנהל המקצועי צ’יקי בגיריסטיין הוסיף: “איימריק הוא כישרון עצום והעובדה שהוא יהיה שחקן של מנצ’סטר סיטי בשנים הכי טובות שלו היא משהו שאנחנו צריכים לחגוג. עוד לפני שהוא הגיע ידענו שמדובר בבחור עם המון פוטנציאל ואני חושב שהוא השתפר משמעותית בשנה שלו במועדון.

“סגנון המשחק שלו מתאים למועדון בצורה מושלמת והגישה שלו מיומו הראשון פשוט נפלאה. הוא יכול להיות טוב כמו שהוא רוצה להיות ומנצ’סטר סיטי תהיה קבוצה טובה יותר איתו”, הוסיף המנהל המקצועי.#mancitypic.twitter.com/zrdrEkWzZC

— Manchester City (@ManCity) February 22, 2019

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי