תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אכזבה מצ'יצ'ריטו: "עוד הייתה לו חוצפה לחגוג מול השופט"‎

ווסטהאם - פולהאם 1:3
למרות שווסטהאם רשמה ניצחון ראשון אחרי חמישה מחזורים, אוהדי הקבוצה התאכזבו מכך שהמקסיקני כבש את שער השוויון נגד פולהאם בידו. ראניירי אמר בסיום: "ה-VAR חשוב מאוד בשלב זה של העונה"
גם מי שלא ממש אוהב את טכנולוגיית ה-VAR היה חייב אתמול (שישי) לשאול למה לא הפעילו אותה כבר העונה אחרי שחלוץ ווסטהאם חאבי צ'יצ'אריטו כבש שער בידו וכל המצלמות וגם הצופים ראו אותו מרמה רק שופט המשחק לי מייסון אישר את השער. ווסטהאם ניצחה את פולהאם 1:3 בדרבי הלונדוני ב"לונדון סטדיום", אבל כולם יזכרו את השער הזה במיוחד. המקסיקני שמכונה "האפון הקטן" והבריק פעם במנצ'סטר יונייטד למעשה שינה את המשחק כשהשווה לפטישים שהיו בפיגור 1:0. פולהאם רשמה העונה הפסד תשיעי ברציפות במשחקי דרבי לונדוניים (ללא ווטפורד הנחשבת מחוץ ללונדון).

צ'יצ'ריטו יזכור את השער הזה עוד הרבה זמן ולא רק בגלל שכבש בידו. הוא הפך למקסיקני הראשון שכבש 50 שערים בפרמיירליג וחבל שזה היה עם היד. עוד נתון מדהים עליו - כל 50 השערים הובקעו בתוך הרחבה.

מנג'ר פולהאם שרחוקה שמונה נקודות מהקבוצה מעל הקו האדום קלאודיו ראניירי, יכול להרגיש מקופח כשאמר בסיום: "חבל מאוד שהשופט לא ראה את היד. השער הזה הגדיל את הביטחון בווסטהאם. כנראה שטכנולוגיית ה-VAR היא דבר חשוב מאוד בשלב זה של העונה. טוב יותר עם ה-VAR מאשר בלעדיו למרות שאני מבין שקשה מאוד להסתגל אליו. שלטנו במשחק מחצית שנייה, אבל לא הייתה לנו הזדמנות לכבוש והזמן שלנו אזל".
מנואל פלגריני מנג'ר ווסטהאם שהשיגה ניצחון ראשון אחרי חמישה ללא ניצחון הודה בסיום: "לא שמתי לב שצ'יצ'ריטו כבש עם היד במשחק עצמו, אבל אחריו ראיתי בווידאו שזה היה עם היד. לא הרבה שחקנים התלוננו על כך ולדעתי זה לא שינה את מהלך המשחק".


אוהדי ווסטהאם כתבו לצ'יצ'ירטו שהם מאוכזבים ממנו: "הוא רימה את השופט לי מייסון. צריך רק לראות איך הוא הסתכל על השופט אחרי השער כדי להבין ואז עוד היתה לו חוצפה לחגוג את השער. זו לא הדרך של ווסטהאם".


כבש את שערו ה-50 בידו. צ'יצ'אריטו (Gettyimages)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ