למפארד: “סארי לא זוכה ליחס הוגן באנגליה, חבל לי על כך”

play פרנק למפארד, ז'וזה מוריניו
פרנק למפארד, ז’וזה מוריניו | Gettyimages
ברייטון - דרבי קאונטי 1:2 01:54

מנג'ר דרבי קאונטי וכוכב העבר של הבלוז יצא להגנתו של מנג'ר צ'לסי: "מרד שחקנים? זה לא נכון. המועדון דורש תוצאות והשחקנים צריכים להתרכז אך ורק בזה"

פרנק למפארד,

המנג’ר של דרבי קאונטי מהצ’מפיונשיפ, התראיין היום (חמישי) והתייחס בעיקר למצב של צ’לסי והיחס לו זוכה המנג’ר מאוריציו סארי. לא כולם מכבדים אותו וחבל לי על כך מאוד”, הסביר כוכב העבר של הבלוז והוסיף: “הוא מנג’ר מצוין והכדורגל שלו בנאפולי היה פשוט מצוין. אני חושב שהוא לא זוכה ליחס הוגן באנגליה. הוא מנסה לנצח באמצעות הכדורגל שהוא מאמין בו וצריך לכבד אותו על כך”.

על כך שקפה סירב להתחלף בגמר גביע הליגה: “דיברו על מרד שחקנים וזה לא נכון. מנסים לצייר את השחקנים כאילו יש להם את הכוח לפטר מנג’רים ואין בזה אמת. מועדון כמו צ’לסי דורש תוצאות והשחקנים צריכים להתרכז בכדורגל, אין להם זמן להתעסק במעמד המנג’ר. כשאני שיחקתי לא היו דברים כאלה. הייתה לנו תשוקה אדירה לנצח עבור צ’לסי וכזה חדר הלבשה אני מחפש גם כמנג’ר”.

למפארד הוסיף: “שחקני כדורגל צריכים להתרכז באימונים ובמשחקים. עולם הכדורגל מצויר כיום בצורה לא נכונה על ידי המדיה ואנשים מקבלים רושם מוטעה. כשאתה לא מנצח, יש לחץ וכך זה עובד במועדונים כמו צ’לסי, ליברפול, מנצ’סטר יונייטד ומנצ’סטר סיטי. שופטים אותך על התוצאות שאתה משיג”.

לא זוכה ליחס הוגן? סארי (Gettyimages)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי