תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סולשיאר: "הראש של השחקנים היה בגומלין נגד ברצלונה"

מנצ'סטר יונייטד - ווסטהאם 1:2
מנג'ר מנצ'סטר יונייטד הודה שהיכולת ב-1:2 על ווסטהאם לא הייתה טובה: "הם היו יותר טובים, לדה חאה הייתה הצלה בלתי רגילה". פוגבה שכבש משני פנדלים וצפוי להיות הקפטן בעונה הבאה: "היה לנו מזל"
מצ'סטר יונייטד השיגה ניצחון חשוב מוראלית, פסיכולוגית ומעשית אחרי שגברה על ווסטהאם 1:2 באולד טראפורד, על אף שהיכולת שוב הייתה רחוקה מלספק את יושבי האולד טראפורד. היא גם התקרבה לאיזור של ארבע הגדולות לפני שתצא לגומלין רבע גמר ליגת אלופות נגד ברצלונה ביום שלישי, כשהיא עם ביטחון גדול יותר אחרי הפסד 1:0 במשחק הראשון.

פול פוגבה הוכיח לראשי היונייטד כמה הוא חשוב כשכבש בשני פנדלים ומנע אי נעימות, אחרי שהשדים האדומים השיגו רק ניצחון אחד בחמשת המשחקים האחרונים בכל המסגרות. יונייטד שוב לא הרשימה וב"מייל און סאנדיי" העניקו את הכותרת: "השדים ברי המזל". פוגבה נבחר למצטיין ומרכוס רוחו, שפתח עקב היעדרות לוק שואו ואשלי יאנג המורחקים, לחלש ביותר ביונייטד בעיתון "סאנדיי מירור".

גם המנג'ר אולה גונאר סולשיאר הודה שווסטהאם היתה טובה יותר: "לפעמים אתה מקבל יותר ממה שמגיע לך, זה קרה לנו גם ב-1:2 על ווטפורד (הניצחון האחרון עד אתמול, י.ז) ויש גם מצבים הפוכים. הפסדנו לוולבס ולארסנל במשחק חוץ שהיינו ראויים בהם לניצחון ולכן לדעתי זה מסתדר עם הזמן. למזלנו היריבה לא הייתה ברצלונה".


דויד דה חאה שוב הוכיח מדוע לדעת רבים הוא השוער הטוב בעולם כשבמצב של 1:1 מנע שער ודאי ממיקאיל אנטוניו ומאמנו שיבח: "יש לנו את אחד השוערים הכי טובים בעולם. ההצלה הזאת היתה בלתי רגילה. דה חאה ניצח לנו את המשחק, כי מ-2:1 היינו מתקשים לחזור. התקשינו לייצר מספיק מצבים".
סולשיאר היה מרוצה מהביצוע הטוב של הפנדלים שכבש פוגבה, אבל בפירוש טען שהצרפתי רצה יותר מדי לתקוף והשאיר את פרד הברזילאי חשוף בקישור: "היינו פתוחים לחלוטין בקישור ההגנתי. לא לחצנו אותם מספיק ומנגד הקישור היה פתוח. פוגבה ופרד שיחקו טוב ביחד, אבל לא היה מי שיגן עליהם ולא לחצנו. אנחנו צריכים להיות יותר אמיצים בבית וללחוץ על היריבה עם יותר אומץ. להגיע מאחור, להוציא יותר אנרגיה ולזכות בכדורים למעלה. נתנו להם כל הזמן את הכדור וזה היה נראה יותר משחק מקצה לקצה, כמו כדורסל. אני חושב שהגומלין נגד ברצלונה גם היה בראש של השחקנים".


פוגבה. השאיר את פרד לבדו בקישור האחורי (AFP)

על העובדה שפוגבה רץ מיד לבעוט את הפנדלים, ללא הצעדים המצחיקים איתם הוא כבר מזוהה השיב סולשיאר: "זה תלוי בו. הוא מתאמן על פנדלים באימונים. יש לו ביטחון. מנטלית הוא חזק מאוד. אני דווקא אוהב את איך שהוא רץ בפנדלים ואת עוצמת הבעיטה. בפנדל השני לוקאש פביאנסקי הימר נכון, אבל זה היה פנדל גדול".

לאחר מכן פוגבה בעצמו ניתח את המשחק: "לא הייתה לנו הופעה טובה, אבל התוצאה טובה. שיחקנו איטי מדי והייתה כל הזמן סכנה שנספוג. נצטרך לתקן את זה. כן, היה לנו מזל. לפעמים אין לנו מזל אז זה טוב שזה בא לכיוון שלנו". ביממה האחרונה עוד לפני המשחק, דווח שפוגבה צפוי להיות הקפטן הבא של מנצ'סטר יונייטד, לאחר שהובהר לו כי לא יימכר ובשל העובדה שאנטוניו ולנסיה בן ה-33 יעזוב בקיץ.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ