תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

וויליאן: "אהיה עצוב אם הזאר יעזוב". סארי: "נכבד את החלטתו"

צ'לסי - פרנקפורט 1:1 (3:4 בפנדלים)
גמר הליגה האירופית נגד ארסנל צפוי להיות משחק הפרידה של הבלגי, שאמור להצטרף לריאל מדריד. מאמנו מודע למצב: "קיימת אפשרות שהוא יעזוב". חברו הברזילאי: "אנחנו לא יודעים מה עומד לקרות"
גמר הליגה האירופית בין צ'לסי לארסנל צפוי להיות משחקו האחרון של אדן הזאר במדים הכחולים, כאשר על פי כל הדיווחים באנגליה ובספרד הבלגי אמור להצטרף לריאל מדריד בקיץ. וויליאן, חברו לקבוצה, התייחס לאפשרות שהוא יעזוב: "אני לא יודע מה עומד לקרות, אבל אני יכול לומר שאני אהיה מאוד עצוב אם הוא לא ימשיך איתנו".

מאמנו של הזאר, מאוריציו סארי, דיבר גם הוא על האפשרות שהבלגי ישחק בעונה הבאה בריאל מדריד ואמר: "אני מקווה שהוא יישאר איתנו, אבל אנחנו צריכים להיות ערוכים לכך שקיימת אפשרות שהוא יחליט אחרת. דיברתי איתו על זה, אבל אני לא רוצה לומר שום דבר מעבר לכך ובכל מקרה כולנו נצטרך לכבד את החלטתו".

על העתיד שלו בצ'לסי אמר סארי: "יש לי חוזה לעוד שנתיים. אחרי הגמר אני אדבר עם ראשי המועדון וארצה לדעת האם הם מרוצים מעבודתי או לא. אני אוהב את הפרמיירליג מאוד, מתרגש להיות חלק ממנה, וכרגע זו הליגה התחרותית ביותר בעולם".כל הדרכים מובילות למדריד. אדן הזאר (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ