פוגבה: “הציפיות היו מוגזמות בגלל תג המחיר. יש אנשים רעים”

פול פוגבה
פול פוגבה | AFP

הקשר הצרפתי של מנצ'סטר יונייטד, שהתקשה עם טייטל 'השחקן היקר בהיסטוריה' תוקף בראיון באנגליה: "משחק טוב שלי היה מוגדר כ-'משחק רגיל'. אני משחק באותה הדרך מאז שאני ילד וברוך השם זכיתי בגביע העולם"

פול פוגבה היה השחקן היקר ביותר בעולם בקיץ 2016, כאשר מנצ’סטר יונייטד צירפה אותו בתמורה ל-113 מיליון יורו. שנה אחת בלבד הוא החזיק בטייטל עד שניימאר עבר מברצלונה לפריז סן ז’רמן. הצרפתי התראיין לניו יורק טיימס וסיפר עד כמה סבל מתג המחיר הגבוה. “זו הייתה ההעברה היקרה ביותר בהיסטוריה, ולכן נשפטתי אחרת”, סיפר פוגבה. “ציפו ממני ליותר מדי”.

הצרפתי המשיך: “משחק טוב שלי היה מוגדר כ’משחק רגיל’ בסה”כ, ומשחק מצוין היה הופך ל’משחק טוב’. הסכום היה גדול מאוד וירד לאט לאט, קיבל נפח שונה כאשר היו ההעברות אחרות, וזה בסדר. אולי זו העובדה שאני קשר. חלוצים עולים הרבה כסף כי הם מבקיעים שערים, אני לא חושב שאם חלוץ היה מגיע בסכומים כאלה – הביקורת הייתה כזו גדולה”.

“ידעתי שזה יגיע ושתהיה לכך השפעה, אבל לא ידעתי עד כמה היא תהיה שלילית. כשחתמתי בקבוצה לא הייתי רגיל לראות כל כך הרבה תגובות שליליות. זה שינה יותר מדי לאנשים. אולי הם חושבים שזה הכסף שלי – זה לא הכסף שלי, אין לי את הכסף. אני לא יודע מהן הסיבות לביקורת. שפת הגוף, תספורת, הכל דיבורים מיותרים. מאז שאני ילד אני משחק ככה, ותודה לאל – זכיתי בגביע העולם. כשמנצחים אף אחד לא מדבר על הדברים האלה. רק כשאנחנו מפסידים זה מעניין”.

קשרה של מנצ’סטר יונייטד כבש העונה 16 שערים בכל המסגרות, יותר מאשר בשנתיים הראשונות שלו בקבוצה, נכלל בנבחרת העונה של הפרמיירליג ולמעשה הציג את העונה הטובה בקריירה שלו ברמת הסטטיסטיקה, אך אם תשאלו את אוהדי השדים האדומים, הם וודאי יספרו לכם שהצרפתי אכזב. וכמובן שהקיץ הנוכחי עשוי להיות ארוך ומתיש עבור האוהדים, והשמועות על עזיבתו לריאל מדריד לא פוסקות.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי