תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אינטר אישרה: "נפגשנו עם מנצ'סטר יונייטד בקשר ללוקאקו"

רומלו לוקאקו | Shaun Botterill/Getty Images
המנהל הספורטיבי של הנראזורי אימת את השמועות על מעבר אפשרי של החלוץ לקבוצתו של אנטוניו קונטה והבהיר: "הפגישה הייתה רשמית, נחכה לראות מה יקרה בעתיד"
אינטר אישרה כי נפתחו מגעים מצדה עם רומלו לוקאקו. עתידו של החלוץ הבלגי במנצ'סטר יונייטד בסימן שאלה כבר זמן רב, כשמעבר אפשרי לפרויקט החדש שבונה אנטוניו קונטה במועדון ממילאנו הוזכר פעמים רבות. היום (שישי) הנראזורי אישרו את הפרסומים האחרונים, המצביעים על רכישתו של החלוץ. פיירו אוסיליו, המנהל הספורטיבי של אינטר, אמר לרשת "סקיי" באיטליה: "נפגשו עם מנצ'סטר יונייטד בקשר ללוקאקו. הפגישה הייתה רשמית, ואנחנו נחכה לראות מה יקרה בעתיד. קונטה מעוניין בכל שחקן שאנחנו מנסים להחתים".

אינטר ניסתה כבר לפני מספר שבועות לצרף את החלוץ בן ה-26 לשורותיה, בעסקת השאלה לשתי העונות הקרובות עם אופציה לרכישה בתום תקופה זו תמורת 63 מיליון ליש"ט. השדים האדומים מצידם סירבו בתוקף, מאחר והם מעוניינים רק למכור את החלוץ בסכום שיכסה את 75 מיליון הליש"ט ששולמו עבורו לאברטון ב-2017. מלבד הכחולים ממילאנו, גם יובנטוס ונאפולי הביעו עניין בשחקן, ולכן השאלתו לא נראית כאופציה ממשית.

כאמור, לוקאקו הגיע למנצ'סטר יונייטד מאברטון לפני שתי עונות ולא הצליח לבסס את מעמדו כחלוץ המוביל של הקבוצה, הן תקופת ז'וז'ה מוריניו והן תחת אולה גונאר סולשיאר. במהלך העונה הוא אף איבד את מקומו בהרכב הראשון למרקוס ראשפורד, שהצליח לנפק מספרים טובים יותר ממנו בעמדת החלוץ המרכזי. הבלגי מצא את הרשת פעמיים בלבד בליגת האלופות בעונה החולפת, ו-15 בכל העונה, ב-45 הופעות רשמיות בכל המסגרות.


לוקאקו עם סולשיאר. איבד את מקומו בהרכב אצל המנג'ר הנורווגי (GettyImages)
לוקאקו עם סולשיאר. איבד את מקומו בהרכב אצל המנג'ר הנורווגי (GettyImages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ