יורגן קלופ: “לא רצינו להיות בסיטואציה כזו, אך זה המצב”

play יורגן קלופ
יורגן קלופ | OLI SCARFF/AFP/Getty Images
ליברפול - נוריץ' 1:4 03:21

פציעתו של אליסון הותירה את האדומים עם שוער אחד בכשירות מלאה לקראת הסופר-קאפ נגד צ'לסי, אך המאמן הרגיע: "אדריאן שוער טוב, יש לו ניסיון". על ניצחון הבכורה: "אין דבר רע להגיד. למשך 60 דקות זה היה מרשים"

ליברפול פתחה אמש (שישי) את העונה בדיוק מאותה נקודה שבה סיימה את הקודמת. אלופת אירופה הרגיעה מעט את החששות מכך שלא ביצעה רכש בפגרה, הביסה 1:4 את נוריץ’ והחלה ברגל ימין את המסע להשגת האליפות הנחשקת שבה לא זכתה 30 שנה. אבל מה שהעיב על החגיגה הייתה פציעתו של השוער אליסון, שהוחלף בדקה ה-38 עקב פציעה בשריר התאומים ויחמיץ את הסופר-קאפ האירופי נגד צ’לסי ברביעי הקרוב. בימים הקרובים הברזילאי יעבור בדיקה שתקבע את משך ההיעדרות.

הפציעה הכניסה את האדומים לבעיה, כיוון שהיא הותירה את הרכש הטרי אדריאן כשוער הבריא היחיד בסגל. “הוא לא היה מסוגל להמשיך, זה לא סימן טוב. ביום רביעי הוא לא ישחק, את זה אני כבר יכול להגיד. הוא פצוע, זה בטוח, רק נצטרך לראות לכמה זמן”, אמר יורגן קלופ והביע אמון בשוער המחליף שהצטרף רק השבוע: “הוא עלה עם ביטחון. בסיטואציה כזו אתה רוצה שיהיה לך מישהו ששיחק בליגה הזו ויש לו ניסיון. הוא שוער טוב וזו הסיבה שהחתמנו אותו. אתה לא רוצה להיות במצב שיש לך רק שוער אחד כשיר, אבל זה המצב”. קאוימהין קלר, שוער קבוצת המילואים שרק חזר מפציעה, יישב על הספסל נגד צ’לסי.

מעבר לפציעה, כפי שהמאמן בעצמו אמר, “אין שום דבר רע להגיד על המשחק. למשך 60 דקות זה היה מרשים”. הגרמני נשאל בסיום על כך שבחר לא לעשות מצעד להצגת גביע אירופה לפני המשחק: “אף אחד לא אמר לי שצריך, זה מה שעושים בדרך כלל? נגעתי בגביע ביום הזכייה ויום אחרי זה, מאז לא נגעתי בו. מספיק עם החגיגות. אנחנו בעונה חדשה. אנשים עדיין מברכים אותי, אין כבר צורך. בואו נתחיל לשחק את העונה החדשה”.

ליברפול מקווה שהוא יחזור במהרה. אליסון (Michael Regan/Getty Images)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי