מכה קשה מאוד לליברפול: אליסון צפוי להיעדר כחודשיים

play אליסון
אליסון | Michael Regan / Staff
ליברפול - נוריץ' 1:4 03:21

הברזילאי, שנפצע בשריר התאומים ב-1:4 על נוריץ' במחזור הפתיחה, ייעדר בין ארבעה לשמונה שבועות. קלופ התייחס לאדריאן, הרכש הטרי, שיעמוד בין הקורות בתקופה הקרובה: "הוא שוער טוב וזו הסיבה שהחתמנו אותו"

חדשות רעות מאוד ליורגן קלופ המודאג

: ליברפול שלו אמנם פתחה את עונת 2019/20 עם 1:4 חלק על נוריץ’, אך על הניצחון העיבה פציעתו של אליסון שצפוי להיעדר מהמגרשים בין ארבעה לשמונה שבועות. מי שאמור לקבל כעת את אפודת השוער הראשון הוא אדריאן בן ה-32, שהצטרף לאלופת אירופה בימים האחרונים מווסטהאם ועומד בפני תפקד מרכזי משחשב.

בדקה ה-36 של המשחק באנפילד, כזכור, אליסון הרחיק כדור פשוט בצורה לא טובה, צנח מיד לכר הדשא כשהוא נאנק מכאבים והוחלף כעבור מספר דקות באדריאן, שרשם הופעת בכורה במדי ליברפול. אם לא די במבול המשחקים בעונה שעברה, השוער שותף במהלך הקיץ גם בקופה אמריקה עם נבחרת ברזיל וזכה לחופשה קצרה בת שלושה שבועות וייתכן כי העומס הוא זה שהכריע.

“הוא לא היה מסוגל להמשיך, זה לא סימן טוב. ביום רביעי הוא לא ישחק, את זה אני כבר יכול להגיד. הוא פצוע, זה בטוח, רק נצטרך לראות לכמה זמן”, אמר קלופ לאחר המשחק והביע אמון בשוער המחליף שהצטרף רק השבוע: “הוא עלה עם ביטחון. בסיטואציה כזו אתה רוצה שיהיה לך מישהו ששיחק בליגה הזו ויש לו ניסיון. הוא שוער טוב וזו הסיבה שהחתמנו אותו. אתה לא רוצה להיות במצב שיש לך רק שוער אחד כשיר, אבל זה המצב”. קאוימהין קלר, שוער קבוצת המילואים שרק חזר מפציעה, יישב על הספסל נגד צ’לסי.

ליברפול תיאלץ להסתדר בלעדיו בתקופה הקרובה (Gettyimages)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי