דיווח: יונייטד הגישה ליורנטה חוזה לשנתיים, המו”מ עם סאנצ’ס תקוע

play פרננדו יורנטה
פרננדו יורנטה | Gettyimages
וולבס - מנצ'סטר יונייטד 1:1 02:25

באיטליה נכתב שהחלוץ הספרדי בן ה-34 שנמצא ללא קבוצה עשוי להצטרף לשדים האדומים, אינטר תנסה להוריד את שכרו של הצ'יליאני בשל בעיות תקציביות. בנוסף אם אכן יעבור לנראזורי, הוא יאלץ לוותר על החולצה מספר 7

מנצ’סטר יונייטד, תערוך מחר (שבת, 16:50, שידור ישיר בספורט4) את המחזור השלישי במשחק הביתי נגד קריסטל פאלאס, במטרה לשוב למסלול הניצחון לאחר ה-1:1 בוולבס.פרט לאריק באיי הפצוע יעמוד לרשותו של אולה גונאר סולשיאר, סגל מלא והמגן האנגלי ארון וואן ביסאקה צפוי לפגוש את קבוצת נעוריו לראשונה בקריירה לאחר שנמכר בסכום שיא של 50 מיליון יורו.

בנוסף לכך, למרות שהסתיים חלון העברות באנגליה, עדיין שמה של יונייטד עדיין נקשר בקשר להעברת שחקנים בשני הכיוונים ואתמול (חמישי) דווח ב’גאזטה דלו ספורט’ כי חלוץ הספרדי בן ה-34 פנרננדו יורנטה קיבל הצעת חוזה לשנתיים.

כזכור יורנטה שיחק בעונה שעברה בטוטנהאם והיה שותף לעלייה הסנסציונית של המועדון הלונדוני לגמר ליגת האלופות, אך הוחלט במועדון שלא לחדש את חוזהו של הספרדי שנותר ללא חוזה. עוד נכתב כי השדים האדומים מחפשים חלוץ במקומו של רומלו לוקאקו שנמכר לאינטר.

מנגד, שחקן שלא נמצא בתוכניות של יונייטד העונה הוא אלכסיס סאנצ’ס, שאמור לעזוב עד תום חלון העברות לאינטר, אך בימים האחרונים דווח אי על התקדמות במו”מ. לפי ‘גאזטה דלו ספורט’, לנראזורי נותר ארבע מיליון יורו לתקציב המשכורות, בעוד ששחקנה הצ’יליאני של אינטר מרוויח פי שלושה.

לכן הדבר מוביל לשתי אופציות עיקריות: הראשונה היא שהשדים האדומים ישלימו את שכרו של השחקן, והאפשרות השנייה היא שסאנצ’ס יסכים לקצץ בשכרו. כאמור כעת אין התקדמות בין הצדדים והשחקן שב להתאמן בשורות השדים האדומים. בנוסף נכתב כי השחקן יאלץ לוותר על ספרה מספר 7 מכיוון שאינטר תגיש את רשימת השחקנים בימים הקרובים והמספר הנחשק כבר נתפס.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי