פוצ’טינו: “המצב עם אריקסן לא טוב בשבילו ובשביל המועדון”

המאמן הארגנטיני התראיין באנגליה לגבי עתידו של הכוכב הדני: "הוא שחקן חשוב. אי אפשר לשים את האצבע על הבעיה". חוזהו המסתיים בקיץ הבא: "הכי חשוב ששני הצדדים יהיו מרוצים". יובנטוס תהיה קבוצתו הבאה?

טוטנהאם תנסה להשיג ניצחון שני בפרמיירליג כשתפגוש את ניוקאסל מחר (ראשון 18:20, ישיר בספורט1), אבל בקבוצה מתעסקים בעיקר בעתידו הלא ברור של כריסטיאן אריקסן. הקשר הודה לאחר ההפסד בגמר ליגת האלופות כי הוא רוצה “לנסות” אתגר חדש בקריירה, ושמו נקשר לא פעם למעבר אפשרי לריאל מדריד. מאמנו מאורסיו פוצ’טיניו, אשר שיתף את הדני בשני משחקי הליגה הראשונים, דיבר על עתידו של אריקסן בראיון באנגליה והודה כי אי הוודאות לגביו הפכה לבעיה: “המצב הנוכחי הוא אינו הכי טוב בשבילו, וגם לא בשביל כולם”.

“אני לא חשוב שהמועדון והשחקן ציפו שזה יהיה ככה” המשיך הארגנטיני. “אי אפשר לשים את האצבע על מה שלא טוב, אלא רק למזער את הנזקים. הוא שחקן חשוב לנו והיכולת שלו עוזרת לנו מאוד על המגרש”. אדם נוסף אשר מעורב בהמשך דרכו של הקיצוני בלונדון הוא דניאל לוי, יו”ר המועדון, והמאמן הודה: “אני מודע לקושי שיש לגבי קבלת החלטות כאלו עבורו. אני תמיד מנסה להיות בעמדה שתהיה הכי טובה לקבוצה, אך גם לשחקן. הדבר הכי חשוב הוא שבעתיד שני הצדדים יהיו מרוצים ממה שהתקבל”.

חוזהו של אריקסן בתרנגולים עתיד להסתיים בתום העונה הנוכחית, ונראה כי התרנגולים ירצו למכור אותו לפני שיעזוב ללא תמורה. מלבד הבלאנקוס, שחקן הכנף זוכה להתעניינות מצידה של יובנטוס, שלפי דיווחים עתידה ליצור קשר עם טוטנהאם כבר בחודש ינואר הקרוב, על מנת לחתום חוזה מקדים עם השחקן שיהיה חופשי בקיץ 2020.

“המצב הנוכחי לא טוב עבור השחקן והמועדון” (Marc Atkins/Getty Images)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי