קלופ חשף: “הייתי שיכור לגמרי, התעוררתי בתוך משאית”

יורגן קלופ
יורגן קלופ | Lars Baron/Bongarts/Getty Images

המאמן הגרמני נזכר כיצד חגיגות האליפות שלו עם בורוסיה דורטמונד ב-2011 יצאו לגמרי משליטה: "מצאתי את עצמי במפעל, רק אני ומנכ"ל המועדון היינו שם"

יורגן קלופ עורר סערה, כשחשף עד כמה יצא משליטה בחגיגות אליפות הבונדסליגה עם בורוסיה דורטמונד ב-2011, מה שהיה התואר הראשון שלו כמאמן. בראיון לתוכנית דוקומנטרית של אמאזון שהתפרסם היום (שישי) באנגליה, מנג’ר ליברפול בהווה סיפר: “הייתי ממש שיכור, מה שכנראה בלט לעין בכמה ראיונות”.

“אני לא זוכר יותר מדי, רק דבר אחד, שאני לא בטוח אם אי פעם סיפרתי עליו למישהו”, המשיך קלופ, “התעוררתי בתוך משאית בחניון, לבד לחלוטין. אני זוכר את זה, אבל אין לי מושג מה קרה בשעות שלפני כן. התעוררתי, יצאתי מהמשאית ומצאתי את עצמי במסדרון של מפעל ענק. חציתי את המגרש וראיתי צל של אדם, אז שרקתי לו כי אני יודע לשרוק די חזק, ושמתי לב שהצל האט קצת. אז חיכיתי וראיתי את אקי וואצקה (מנכ”ל בורוסיה דורטמונד), הוא ואני היינו האנשים היחידים במגרש ענק כזה”.

לשניים, שהיו אבודים לחלוטין, לא הייתה ברירה אלא לתפוס טרמפ: “אקי עצר מרצדס ענקית באמצע הדרך. זה היה בחור טורקי שנהג בטנדר עם עגלה, שלא רצה לקחת אותנו לאן שביקשנו, אז אקי הכניס יד לכיס, שלף 200 יורו ואמר לו ‘אתה תיקח אותנו’. כשהוא ראה את הכסף, הוא אמר ‘אוקיי'”.

קלופ והאנס יואכים-וואצקה במצעד האליפות. (Pool/Bongarts/Getty Images)

סוף טוב הכל טוב? הסיפור המטורף לא נגמר כאן: “אקי ישב מקדימה ואני מאחור. הטחתי את הראש בקיר ללא הפסקה, כי הייתי קצת עייף. וכל הזמן שמעתי קרקורים. שאלתי את עצמי מה קורה כאן, כי חשבתי שאני חולם. אבל לא, תא המטען היה מלא בתרנגולות”.

מאז אותו יום מטורף, המאמן הגרמני הוביל את דורטמונד לאליפות נוספת, לפני שעזב לטובת ליברפול וזכה איתה בליגת האלופות בעונה האחרונה. ואם היה נדמה לכם שהוא משתולל בחגיגות עם המייטי רדס, אז מסתבר שכאשר מדובר ביורגן קלופ, המצב יכול להיות הרבה יותר מטורף ממה שחשבתם.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי