צפו: 2:2 במשחק ההוקרה לקומפני, גם קני סייף שותף

פול סקולס, רובין ואן פרסי, רובי קין
פול סקולס, רובין ואן פרסי, רובי קין | PAUL ELLIS/AFP/Getty Images

חגיגת כדורגל נרשמה באצטדיון האתיחאד לכבוד הבלם בלגי. מרטין פטרוב פתח את השערים, רובי קין השווה במהלך ששייך להיכל התהילה, ואילו רובין ואן פרסי הוכיח שהוא עדיין רלוונטי. הישראלי החליף את גארי נוויל

משחק ההוקרה של וינסנט קומפני, ללא הבלם שהודיע על פציעה מספר שעות לפני שריקת הפתיחה, הסתיים בתיקו 2:2 בין ‘אגדות הפרמיירליג’ לבין ‘אגדות מנצ’סטר סיטי’ באצטדיון האתיחאד. זה התחיל טוב עבור התכולים, אשר עלו ליתרון ממש בפתיחת המשחק לאחר שמרטין פטרוב בן ה-40, אשר ברח לגארי נוויל ורץ לבדו כל הדרך לשער של אדווין ואן דר סאר.

השיוויון הושג חצי שעה לאחר מכן במהלך מעורר געגועים – מייקל קאריק העביר לראיין גיגס, שמצא את רובין ואן פרסי בנגיעה, ווהלנדי העביר לרובי קין שהכניע ג’ו הארט ללא בעיות. בדקה ה-35 נוויל ירד מהמגרש בחיוך נבוך לאחר שמתח שריר, ובמקומו נכנס קני סייף הישראלי.

במחצית השנייה הושלם המהפך במשחק כשואן pרסי הציג רגע של נוסף של קסם. דאבל פס מהיר טים קהיל האוסטרלי הציב את החלוץ ההולנדי מול השער, ומ-16 מטרים כמעט ולאף שוער אין סיכוי מול רגלו השמאלית הקטלנית. בחגיגה הגדולה לקחו חלק בין היתר ג’יימי קראגר, פול סקולס, אשלי קול, דויד סילבה, סרחיו אגוארו, סמיר נסרי, קייג בלמי, מיקל ארטטה ועוד כוכבי עבר גדולים.

את המילה האחרונה במשחק אמר בנז’אני, שקבע עמוק בדקה ה-90 שיוויון 2:2 עם ראשו ובכך קבע שמשחק ההוקרה של וינסנט קומפני הסתיים ללא מנצחת, אך עם הרבה חיוכים ורגעים גדולים.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי