“אני רואה את אמבפה עובר לליברפול, רק במקום מי הוא ישחק?”

קיליאן אמבפה
קיליאן אמבפה | FRANCK FIFE/AFP via Getty Images

איאן רייט התייחס לכך שמוליכת אנגליה נותרה בצל של ריאל במירוץ להחתמת כוכב פריז ותהה כיצד הוא ישתלב בהרכב. אנדר הררה: "הכל מצביע על כך שיום אחד קיליאן יחתום במדריד"

על פי איאן רייט, כוכב ארסנל לשעבר אשר עובד כיום בתקשורת הספורט האנגלית, ליברפול צריכה לקבל הרבה יותר קרדיט והכרה במירוץ להחתמת קיליאן אמבפה. כידוע, כוכב פריז סן ז’רמן הוזכר בחודשים האחרונים בעיקר בהקשר של ריאל מדריד, אולם חלוץ העבר של התותחנים סבור שמוליכת הפרמיירליג נמצאת ברמה ששחקן ברמתו של אמבפה צריך לשאוף אליה. במקביל, אנדר הררה, חברו של אמבפה לקבוצה, התייחס גם הוא לעתידו.

“אני יכול לדמיין את קיליאן אמבפה משחק בליברפול, זה בהחלט משהו שיכול לקרות”, מסביר רייט. “כולם מדברים על זה, אבל אני תוהה היכן הוא ישתלב בליברפול מבחינה מקצועית. בכל אופן, אני חושב שליברפול נמצאת שם, היא ברמה הכי גבוהה עבור שחקן כמו אמבפה”. כזכור, לאחרונה פורסם בצרפת כי מי שיצר קשר עם אביו של אמבפה ודן איתו באפשרות של רכישת בנו הוא לא אחר מאשר מנג’ר ליברפול, יורגן קלופ.

מוקדם יותר היום מי שידבר על עתידו של אמבפה הוא אנדר הררה, חברו לקבוצה, שאמר: “אמבפה וניימאר יישארו בפריז סן ז’רמן, במיוחד לאור משבר הקורונה והמצב הנוכחי. אכלתי עם ניימאר ארוחת ערב לפני שהווירוס התפרץ והוא היה נראה מאוד מרוכז וממוקד בהצלחת הקבוצה. הוא סיפר שהוא שמח כאן. הפרויקט שנבנה כאן נועד כדי שניימאר ואמבפה יגשימו את עצמם בפריז. אני רוצה שהם יישארו, אבל הכל מצביע על כך שיום אחד הם יעזבו – אחד לריאל מדריד והשני לברצלונה”.

לאחרונה, כזכור, שחקן העבר ז’רום רוטן ששיחק עם זינדין זידאן טען שהוא “יודע שאמבפה היה על סף מעבר לריאל מדריד”. רוטן גילה בתחילת חודש אפריל שלפני פרוץ וירוס הקורונה ריאל מדריד ופריז סן ז’רמן התקדמו בשיחותיהן למכירת אמבפה בקיץ והוסיף: “אין סיכוי שהוא יאריך שם את חוזהו שמסתיים ב-2022. פריז סן ז’רמן הסכימה שהוא יעזוב בקיץ ולדעתי זה רק עניין של זמן עד שיושג סיכום למכירתו”.


קיליאן אמבפה (Gettyimages)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי