תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טבס הטריף את חדר ההלבשה, גז'ארדו חגג במונומנטל

בוקה ג'וניורס - ריבר פלייט 2:2
אחרי ה-2:2 בבומבונרה, החלוץ הוותיק עודד בצעקות את חבריו: "אנחנו עדיין לא מתים, כ*ס אמא שלהם!". צפו במאמן ריבר המושעה שר ורוקד עם אוהדיו. הצביעו בסקר: מי מהשתיים תזכה בליברטדורס?
כל הציפיות הבטיחו קרב סוער אתמול (שני) באצטדיון הבונבונרה בין בוקה ג'וניורס לריבר פלייט במשחק הראשון של גמר גביע הליברטדורס, בו הדרבי הגדול בעולם התקיים לראשונה, והציפיות לא איכזבו. זה נגמר עם 2:2 בסופר קלאסיקו ענק ורב אירועים, על הדשא ומחוצה לו, שרק הגביר את הציפיות לקראת הגומלין שייערך בעוד שבועיים ב"מונומנטל" של ריבר פלייט לעיני האוהדים שידאגו להטריף את האווירה.

"זה היה בדיוק המשחק שכולם ציפו לו, קשה ועם הרבה לחימה", אמר בלם ריבר פלייט חאבייר פינולה. "היו נקודות קטנות בעזרתן יכולנו לנצח אבל נלחמנו קשה ותיקו היתה תוצאה הוגנת". "לוס מיז'ונאריוס" נאלצו להסתדר ללא מאמנם מרסלו גז'ארדו שלא נכח במשחק בעקבות השעייה. גז'ארדו צפה במשחק באצטדיון המונומנטל, ולאחר התוצאה הטובה מבחינתה של ריבר, חגג ושר בטירוף עם האוהדים כפי שתוכלו לראות בסרטונים הבאים.

בצד השני, החלוץ דאריו בנדטו, שכבש את השער השני של רומא, אמר בסיום: "אני מאוד מרוצה מההופעה. יש דברים חיוביים שאנחנו צריכים לשמור עליהם. עכשיו אנחנו צריכים לנצח כדי להיות אלופים, זאת המציאות". קרלוס טבס הוותיק עודד את השחקנים בצעקות בחדר ההלבשה בסיום: "קדימה... אנחנו עדיין לא מתים. הז*נה שילדה אותם, כ*ס אמא שלהם. להרים את הראש!".


 
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ