תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דני אלבס: אל תזרקו חרא בלי לדעת מה היה באמת

דני אלבס דני אלבס | Gettimages
המגן הברזילאי זועם בעקבות הדיווחים על עימות פיזי עם בונוצ'י בגמר ליגת האלופות, מנדז'וקיץ' הכחיש: "מעולם לא אמרתי דברים כאלה". הבלם האיטלקי מנסה לשכנע את מוראטה להגיע למילאן
המעבר של לאונרדו בונוצ'י מיובנטוס למילאן ממשיך להסעיר את עולם הכדורגל. כזכור, אתמול (שבת) נכתב בכלי התקשורת שחלוץ הגברת הזקנה מריו מנדז'וקיץ' סיפר על עימות שהיה בחדר ההלבשה בחצי גמר ליגת האלופות במהלכו תפס הבלם את דני אלבס בגרון וכמעט חבט בו.ההכחשות מיהרו להגיע. מנדז'וקיץ' עצמו אמר: "מעולם לא אמרתי דברים כאלה. מי שמכיר אותי יודע שאני לא מדבר מאחורי הגב. אם יש לי משהו להגיד אני אומר אותו בפנים". אלבס עצמו צייץ בחשבון הטוויטר: "לידיעתכם נשארנו ערים ביחד עד שש בבוקר אחרי ההפסד. אל תזרקו חרא בלי לדעת מה היה".במקביל מדווחים בספרד שבונוצ'י מנסה לשכנע את אלברו מוראטה להצטרף לפרויקט השאפתני במילאנו. חלוצה של ריאל מדריד מעדיף קבוצה שמשחקת בליגת האלופות, אבל במצב הקיים בשוק קיים סיכוי שייעתר להצעה של הרוסונרי.


"טוטו ספורט" מדווח שבלם ולנסיה אסקיאל גאראי מועמד להגיע ליובה כדי להחליף את בונוצ'י. לפי הפרסומים הארגנטינאי בן ה-30 הוא המועמד המועדף על המאמן מסימיליאנו אלגרי."נשארנו ערים ביחד עד שש בבוקר אחרי ההפסד" (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ