תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בעקבות ההפסד לגנואה: מעמדו של ספאלטי באינטר התערער

גנואה - אינטר 0:2
אחרי ניצחון אחד ב-12 משחקים בכל המסגרות המאמן נשמע חסר אונים: "הביטחון שלנו בקרקעית, למרות שאנחנו לא משחקים רע". איקרדי כבש שני שערים בתשעת המשחקים האחרונים בהם שותף
 אינטר במשבר עמוק אחרי ההפסד אתמול לגנואה 2:0, כשסיימה 12 משחקים בכל המסגרות בהם השיגה רק ניצחון אחד לצד שלושה הפסדים ושמונה תוצאות תיקו..

המאמן המיואש לוצ'אנו ספאלטי ראה שער עצמי מוזר של אנדראה ראנוקיה ועוד שער של האקס הוותיק גוראן פאנדב וקיטר: "הביטחון שלנו בקרקעית ואחרי שאתה סופג שער עצמי כזה ממש לקראת הירידה למחצית קשה לך להגיב". נכון לעכשיו אין איתותים אצל הנהלת אינטר על החלפת המאמן, אבל באיטליה נכתב שמעמדו הפך ללא יציב."קוריירה דלו ספורט" כתב שהנראזורי לא מסוגלים יותר להילחם ואיבדו את האופי שלהם. אפשר להבין עד כמה אינטר במשבר כשבודקים את המספרים מאורו איקרדי, רק שני שערים בתשעה משחקים אחרונים בהם שותף בכל המסגרות. אגב החלוץ הארגנטיני עומד להאריך חוזהו השבוע.

ספאלטי טען שאינטר לא שיחקה כדורגל רע מול גנואה, אבל הוא בינתיים משכנע רק את עצמו. "הצד השחור של אינטר", אמרה הכותרת  ב"קוריירה דלו ספורט" וה"גאזטה דלו ספורט" לגלג: "איזה סטירה אינטר קיבלה". הקבוצה ירדה למקום הרביעי אליו עלתה רומא שנמצאת בקו התאוששות. אם לאציו תנצח היום את ורונה אינטר תמצא עצמה חמישית, חלום העלייה לליגת האלופות מתחיל להתרחק
הבלם אנדראה ראנוקיה שכבש שער עצמי ראשון בליגה אחרי 186 משחקים בקריירה הגיב: "אנחנו חייבים לשכוח את המשחק הזה אחרת לא נתקדם לשום מקום. עדיף היה שלא הייתי כובש את השער הזה, אבל הדברים כאלה קורים. כשאתה חושב שזה שער עצמי ראשון שלך זה לא נורא", הוא הבקיע בברך אחרי שמילאן שקריניאר ניסה להרחיק והכדור פגע בו וחדר לשער.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ