תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נתיחת הגופה קבעה: דוידה אסטורי מת מדום לב בשנתו

פיורנטינה - יובנטוס 2:0
הלוויתו של בלם פיורנטינה לשעבר תתקיים ביום חמישי בפירנצה. קבוצתו החליטה שאף שחקן לא ישחק יותר עם המספר 13: "החולצה הזו היא עבורך לתמיד"
גופתו של דוידה אסטורי נותחה היום (שלישי) ובעקבות כך נקבע רשמית שבלם פיורנטינה מת מדום מלב בניגוד למספר דיווחים באיטליה שטענו כי ייתכן שמדובר במווות לא טבעי. "קצב פעימות הלב של אסטורי הלך וירד, עד שליבו הפסיק לפעום", אישר הרופא. 

"החולצה הזו היא עבורך לתמיד", נכתב בהודעה רשמית שפרסמה פיורנטינה שכאמור החליטה שאף שחקן לא יזכה ללבוש את החוצה מספר 13 אותה לבש הקפטן שהלך לעולמו בגיל 31. גם האקסית של שחקן נבחרת איטליה לשבר, קליארי, קיבלה החלטה זהה ובהודעת המועדון נכתב: "כך נכבד את זכרו של דוידה אסטורי". הבלם יובא למנוחות ביום חמישי בפירנצה.


כל משחקי המחזור בסרייה A כזכור בוטלו לאחר שביום ראשון בסביבות השעה 9:30 בבוקר (שעון איטליה) נמצא הבלם ללא רוח חיים על ידי חבריו לקבוצה בחדר המלון בו שהתה ה"וויולה" בעיר אודינה לקראת משחק החוץ נגד אודינזה. אסטורי נחשב לאחד משחקני הנשמה בפיורנטינה ורק לאחרונה דווח שהוא אמור להאריך חוזהו במועדון עד 2022.אף שחקן לא ילבש את החולצה מספר 13 של פיורנטינה
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ