אלפי אוהדים ומפורסמים רבים משתתפים בהלוויית אסטורי

הארון של דוידה אסטורי הארון של דוידה אסטורי | טוויטר
שחקנים, פוליטיקאים וכ-6,000 אוהדים, חלקם בכו, הגיעו לכנסיית פירנצה לחלוק כבוד אחרון לשחקן שמת באופן טראגי בתחילת השבוע. הוכרז על יום אבל. באדלי ספד: "אתה האח או הבן שכל אחד היה רוצה". אלבס התנצל
הלווייתו של קפטן פיורנטינה דוידה אסטורי, שמת בתחילת השבוע בצורה טראגית, נערכת בשעות אלו בקתדרלה בפירנצה. שחקני הקבוצה הגיעו בחליפות כחולות והם מחכים ליד האזור בו ייקבר חברם.

מפורסמים רבים הגיעו מרחבי איטליה ללוויה, כולל שר הספורט האיטלקי. גם ג'אנלואיג'י בופון הספיק לחזור מלונדון והניף יד לשלום לעבר כ-6,000 אוהדי פיורנטינה שהתגודדו ליד הכנסיה. יחד איתו הגיעו עוד שחקני יובנטוס, ששיחקו עם אסטורי בנבחרת איטליה, וכן גם מאמן הגברת הזקנה מסימיליאנו אלגרי ומריו באלוטלי. גם פליפה אינזאגי, מאמן אינטר לוצ'יאנו ספאלטי, פרנצ'סקו טוטי, פאולו רוסי וחאבייר זאנטי נוכחים.האוהדים הניפו כרזות, על אחת מהן נכתב: "הקפטן שלנו לעולמים". ראש עיריית פירנצה הכריז על יום אבל עירוני. הארון עבר דרך האצטדיון ואז הובל לכנסיה העירונית.
מילאן באדלי
ספד בשם חבריו לפיורנטינה: "אתה האח או הבן שכל אחד היה רוצה שיהיה לו. ההורים שלך לא עשו איתך אפילו טעות אחת, אפילו לא של אות. אתה לא כמו האחרים. אתה הדבר האמיתי בכדורגל, אתה הדבר הטהור בכדורגל כמו בכדורגל של ילדים. המחשבות שלנו עם אמא ואבא שלך, האחים שלך, פרנצ'סקה והנסיכה שלך ויקי. אתה האדם המושלם ונגיד את זה לבת שלך כשתגדל. היית האור של כולנו".


דני אלבס הצטער על חוסר הרגישות שהפגין לאחר מותו של דוידה אסטורי כשאמר שיש אלפי ילדים שנהרגים בכל יום ואף אחד לא בוכה עליהם. "לא הייתה לי כוונה להעליב אף אחד. אנחנו חיים בעולם בו אתה צריך להיות צבוע פעמים רבות כדי שאנשים יאהבו בך. בכל מקרה אם מישהו נעלב ממה שאמרתי אני מבקש סליחה", כתב בחשבון הטוויטר.


בעקבות השמועות על חקירה פלילית שנפתחה בנושא, ערכו הרשויות באיטליה נתיחה לגופה בנוכחות נציג ממשפחת המת ותוצאותיה הבהירו שמדובר במוות טבעי באמצע השינה.


 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • הפועל בני לוד
  1
  הפועל נצרת עילית
  2
  Live
 • סקציה נס ציונה
  0
  הפועל פתח תקווה
  1
  Live
 • הפועל כפר סבא
  0
  הפועל עכו
  2
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ