תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רונאלדו קנה לג׳ורג׳ינה רודריגס טבעת אירוסין ב-615 אלף יורו

רונאלדו עם ג'ורג'ינה רונאלדו עם ג'ורג'ינה | Gettyimages
ג׳ורג׳ינה שיתפה ל-8 מיליון עוקביה תמונה כשעל אצבעה טבעת עצומה של קרטייה
ביום חמישי האחרון סיפרנו לכם שהשחקן המעוטר בעולם, כריסטיאנו רונאלדו עשה זאת ואחרי שנתיים של זוגיות, כרע ברך והציע נישואין לג׳ורג׳ינה רודריגס, זוגתו ואם בתו הרביעית. זה קרה בעת חופשה משותפת בלונדון. "הסאן" ו"המירור" כבר מדווחים כי ג׳ורג׳ינה החלה לחפש שמלות כלה, אך לפני זה, מה שיותר עניין אותנו זה מה עם הטבעת? 

ביום שבת האחרון, ג׳ורג׳ינה שיתפה תמונה שלה מטורינו, הפיצה אהבה לכל 8 מיליון עוקביה ואיחלה שבת שמחה וכיפית לכולם. מה שמיד תפס את תשומת ליבנו, היא הטבעת העצומה על ידה השמאלית של הספרדייה אותה ענדה על הקמיצה בידה השמאלית, תואם בדיוק את המיקום הנכון לטבעת אירוסין. טבעת היהלום ש-CR7 רכש עבור ארוסתו היא של Cartier ושוויה לא פחות מ- 615,000 אלף יורו.  

בזמן שג׳יו מתרגלת למשקל העודף החדש והנוצץ על ידה, אמו של רונאלדו, דולורס אביירו, שכזכור מאד ״מחבבת״ את זוגתו של בנה, נתנה את ברכתה לשניים. (אין לה באמת ברירה). בראיון מוקדם יותר השנה אמרה אמו של הפנומן: ״היא האמא של הנכדה שלי והיא כלתי לעתיד. היא עדיין לא הכלה שלי, אבל אני מאמינה שהיא תהיה. היא אדם מאד רגוע״.


נשמע כמו מישהי שמנסה לפרגן ולא מצליחה, אבל את מי מעניינת מאמא רונאלדו כשהבן זוג שלך רכש לך טבעת בגודל של מגרש כדורגל?


מעבר לכך ולא פחות מעניין: מתברר כי השניים החלו בהכנות לחתונה. הבוקר (שני) הם חיפשו בטורינו מקום לקיום האירוע המשמח. רונאלג׳ינה ביקרו בכנסיית ״סנט מאדרה״ שבטורינו, אותה כנסייה מפורסמת מהסרט ״הג׳וב האיטלקי״ בכיכובם של שרליז ת׳רון ומארק וולברג. בעת שהפפרצי האיטלקי צילם את השניים, טבעת היהלום הענקית נצצה בלי סוף...

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ