תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

זלאטן תקף את רונאלדו: "לעבור ליובנטוס זה אתגר? בו***יט"

שמינית גמר גביע איטלקי: בולוניה - יובנטוס 2:0
הסופרסטאר השבדי שמשחק בימים אלה בליגה האמריקאית, תקף את הפורטוגלי על ה"אתגר" שהציב למסי מוקדם יותר העונה.
כשזלאטן מדבר, אנחנו מקשיבים. החלוץ השבדי שמכיר מקרוב את הליגה האיטלקית, בה שיחק שבע עונות וזכה באליפות 4 פעמים, נהנה מהפגרה בליגה האמריקאית ומצא זמן לדבר על החיים בארה"ב, על מסי ובין היתר על המעבר המתוקשר בקיץ האחרון של כריסטיאנו רונאלדו ליובנטוס. כזכור לכולם, רונאלדו עזב את ריאל מדריד בקיץ האחרון אחרי 9 עונות, ולאחר מכן, הספיק להציב אתגר ליריבו המושבע מסי, לעבור ולשחק נגדו בליגה האיטלקית.

למי ששכח, הפורטוגלי אמר: "שיחקתי באנגליה, ספרד, איטליה ופורטוגל. זכיתי עם הנבחרת, והוא עדיין בספרד. אולי הוא צריך משהו אחר. בשבילי, החיים הם אתגר. אני אוהב לשמח אנשים. הייתי שמח אם הוא היה מגיע לשחק באיטליה יום אחד ולקבל את האתגר, כמוני."

זלאטן, לא כל כך אהב לשמוע את דברי רונאלדו. לטענתו אין אתגר במעבר לקבוצה ששולטת בליגה שלה שנים רבות, במיוחד במקרה של הגברת הזקנה. זלאטן התראיין לעיתון 'ווטבול ניוס' ואמר: "כריסטיאנו מדבר על אתגרים חדשים, הוא קורא לזה אתגר כשהוא עובר לקבוצה ששולטת כבר שנים בליגה האיטלקית וזוכה באליפות כל שנה. למה הוא לא עבר לקבוצה מהליגה השנייה?"


"לעבור לקבוצה מהליגה השנייה, לעזור להם לעלות לליגה הראשונה ולהוביל אותם לרמות הגבוהות ביותר, זה אתגר. לעבור ליובנטוס זה ממש לא אתגר. זה בולשיט." 

זלאטן בחר בצד של מסי (GETTYIMAGES)

כזכור מסי הספיק להגיב לאתגר של רונאלדו, כשהתראיין בחודש שעבר על כך שהוא מאוד מרוצה במקומו הנוכחי ולא מחפש אתגרים חדשים: "האתגר של רונאלד לעבור לליגה האיטלקית? אני לא מחפש שינויים." אמר הפרעוש

"אני בקבוצה הכי טובה בעולם. האתגרים שלי מתחדשים שנה אחרי שנה. אני לא צריך לשנות קבוצה או ליגה כדי להציב לעצמי מטרות. אני בבית, ואני לא מחפש שינויים כרגע."


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ