תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

איקרדי נפגש עם בפה מארוטה, עשוי לחזור לסגל נגד ספאל‎

אינטר - ראפיד - וינה 0:4
לפי ה"גאזטה דלו ספורט" חלוצה של אינטר יישר את ההדורים לאחר שיחה משותפת עם המנכ"ל ומאסימו מוראטי. הארגנטינאי ביקש שיפסיקו להתייחס אליו כאל בעייתי ודיבר עם מספר שחקנים כדי להוריד את כעסם
האם מאורו איקרדי חוזר לאינטר? אתמול (רביעי) נפגשו מנכ"ל אינטר והאיש החזק שלה בפה מארוטה עם איקרדי ואישתו וונדה נרה. ב"גאזטה דלו ספורט" דווח שאומנם איקרדי לא טס עם אינטר למשחק נגד איינטרכט פרנקפורט בליגה האירופית הערב (חמישי, 19:45, שידור ישיר בספורט4), אבל שני הצדדים חזרו לדבר זה עם זה.

"מה שהיה נראה לא הגיוני עד לפני כמה ימים קרם עור וגידים", נכתב בעיתון. הכוונה של אינטר לשכנע את איקרדי לשחק כבר במשחק הליגה הקרוב נגד ספאל.

מארוטה ואיקרדי נפגשו במשרדי אינטר יחד עם הסוכנת ואישתו של הכדורגלן ועורך דינו פאולו ניקולטי. לפי העיתון מי שהביא לפגישה הוא נשיא אינטר לשעבר מאסימו מוראטי שתיווך בין הצדדים. בפגישה לא דנו על חידוש החוזה מסיבה אחת שהם רוצים שאיקרדי יחזור קודם לתלם. מארוטה אמר לאיקרדי: "בואו ננמיך את הטון, אבל קודם כל תחזור לסגל לפני שהבעלים יערוך איתך שיחה".איקרדי מצידו ביקש שאינטר תפסיק לצייר אותו כטרבל מייקר וכאיש הרע בסיפור של הנתק ביניהם. היום החשוב יהיה בשישי כשאינטר תחזור מגרמניה אחרי משחקה בליגה האירופית. לפי העיתון נדרשת עדיין עבודה דיפלומטית אותה יעשו עורך הדין ניקולטי ומארוטה.


אם לא יהיו תקלות של הרגע האחרון איקרדי שדיבר על ניתוח בברכו עשוי להצטרף לאימוני הקבוצה והפציעה עשויה להיעלם. הוא לא התאמן מאז 14 בפברואר עם המועדון, אז טען שהברך שלו כואבת. היו גם דיבורים על כך שאיקרדי נפגש עם כמה מהשחקנים הבולטים בחדר ההלבשה של אינטר כדי להוריד את הזעם והכעס נגדו מצד השחקנים, אבל אין לכך אישור ממקור מוסמך.מאורו איקדי. יחזור לשחק לראשונה מאז פברואר? (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ