בשבת: יובנטוס תנסה לסבך את אינטר במאבק על ליגת האלופות

יובנטוס נגד אינטר
יובנטוס נגד אינטר | Gettyimages

הביאנקונרי שהבטיחו אליפות, תתארח בסן סירו ללא מנדז'וקיץ' ודיבאלה. הנראזורי מנגד, ינסו לשמור על המקום השלישי: "את המטרות שלנו אשתקד השגנו 15 דקות לסיום העונה, כעת אני רוצה לעשות זאת קודם", אמר ואלרו

קבוצות: אינטר

אחרי שהודחה מהגביע ובליגת האלופות בשלב יחסית מוקדם, במחזור הליגה האחרון יובנטוס זכתה באופן רשמי באליפות שמינית באיטליה חמישה משחקים עד לתום העונה, ולמרות שנגרמו השאיפות המקצועיות של הגברת הזקנה, במועדון ישמחו לנצח מחר (שבת) במשחק המרכזי של המחזור ה-34 את יריבתה השנואה אינטר בסן סירו ב"דרבי ד'איטליה" ולסבך את הנראזורי במאבק על ליגת האלופות.

אינטר מנגד שבפתיחת השנה עוד לה יומרות להיאבק ראש בראש עם הביאנקונרי על הסקודטו, לא הצליחה לענות על הציפיות עם הדחה מוקדמת מליגת האלופות ויכולת לא מספיק גבוהה בסרייה A שהותירה אותה במקום השלישי עם סיכויים לא קטנים לאבד את המקום בין ארבע הראשונות.

קשר אינטר בורחה ואלרו דיבר על המשחק החשוב באתר הרשמי של המועדון ואמר: "המשחקים תמיד גורליים כשאנחנו מתמודדים נגד יובנטוס, זה יהיה קשה, היא האלופה, אבל אנחנו רוצים להשתלט על המשחק ולייצר כדורגל התקפי ואיכותי".


לא חושש מהיריבה החזקה. בורחה ואלרו (AFP)

על מצבה של הקבוצה הרחיב הספרדי: "נותרו לנו עוד חמישה משחקים עד תום העונה, יש לנו יתרון קטן על פני היריבות האחרות על המקום לליגת האלופות, אבל אנחנו לא יכולים להוריד את הקצב. בשנה שעברה השגנו את המטרות שלנו 15 דקות לסיום העונה, כעת אני מעדיף לעשות את זה קודם כדי להירגע קצת"

שחקנה האורוגוואי של יובנטוס רודריגו בנטנקור, דיבר גם הוא לאתר הרשמי של קבוצתו ונראה שהוא וקבוצתו לא מתכוונים לעשות חיים קלים לאינטר: "נשחק את המשחקים האחרונים באותה צורה כמו תמיד. זכינו באליפות ואנחנו רוצים להוכיח שאנחנו ראויים לזכה. בנוסף באופן אישי אנצל את המשחקים הנותרים כדי להתכונן לקופה אמריקה".

"המשחק בסן סירו יהיה נהדר ואנחנו נעשה הכל כדי להביא שלוש נקודות הביתה. יובנטוס תשחק סופר התקפי, דבר שיגרום ללחץ רב על היריבה".


רודריגו בנטנקור (Gettyimages)

מבחינה מקצועית יובנטוס תסבול מחר מסגל חסר כאשר מריו מנדז'וקיץ', פאולו דיבאלה, סמי חדירה ודוגלאס קוסטה עדיין פצועים. אצל, אינטר מאורו איקרדי שחזר למגרשים בחודש האחרון, צפוי להמשיך על הספסל.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי