גאטוסו: "אף אחד לא אמר לי שאני עוזב, נפשית אני מרוסק"

ג'נארו גאטוסו
ג’נארו גאטוסו | AFP

מילאן פספסה את הכרטיס לליגת האלופות במחזור האחרון והמאמן עלול לשלם את המחיר: "לסיים עם 68 נקודות נותן לי גאווה גדולה. עשינו מסע חשוב, החרטה הכי גולה שלי היא שלא שמרנו על יציבות בחודשים האחרונים"

קבוצות: מילאן

מילאן קיוותה לעלות לליגת האלופות לראשונה מאז עונת 2013/14, אך לצערה למרות הניצחון 2:3 על ספאל, יריבותיה על צמד הכרטיסים הנותרים אינטר ואטאלנטה שהיו תלויות בעצמן השיגו את שלוש הנקודות שהותירו את הרוסונרי עונה אחת נוספת מחוץ למפעל היוקרתי והם יאלצו להסתפק בליגה האירופית.

מאמן הקבוצה ג’ראנו גאטוסו אמר לאחר המשחק: "אני מודה לקבוצה, לסיים עם 68 נקודות נותן לי גאווה, גם אם זה כואב שלא עלינו לליגת האלופות". על עתידו אמר: "אני אפגש עם הבעלים ונדבר, אני רוצה לשמוע מה הם חושבים על עבודתי. עד היום אף אחד לא אמר לי שאני עוזב, ב-18 החודשים האחרונים עשינו מסע ודברים חשובים, אבל זה נראה שלא עשינו כלום".


המאמן המשיך וסיכם את העונה של קבוצתו
: "עשינו טעויות במהלך העונה, אבל אני חושב שהייתה שנה חיובית. החרטה הגדולה ביותר היא שלא שמרנו על רמת עקביות במשך ארבעת החודשים האחרונים. עברנו יותר מדי תקופות רעות. אני מרגיש שיש לי היסטוריה רבה עם המועדון הזה, הרגשתי לחץ גדול

הרבה, אני בקושי ישן ב-18 האחרונים, נפשית אני מרוסק וזה משהו שאני צריך לשקול".

לפי הדיווחים המאמן האיטלקי יעזוב את המועדון לאור האכזבה בחודשים האחרונים וכעת לא סומן מועמד בכיר להוביל את המושכות בקבוצה האיטלקית.


לא עמד במשימה. ג’ראנו גאטוסו (AFP)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי