אינטר הודיעה על פיטורי ספאלטי, קונטה צפוי להתמנות

אנטוניו קונטה
אנטוניו קונטה | Gettyimages

הנראזורי הכריזו על סיום דרכו של המאמן אחרי שנתיים, ב"גאזטה" דווח כי אחת הדרישות של אקס צ'לסי, שימונה רשמית למאמן החדש בקרוב, היא למכור את איקרדי

כבר שבועות רבים שזה באוויר, למעשה גורמים באינטר אישרו לא לציטוט שאנטוניו קונטה הוא מאמנה הבא של הקבוצה, אבל הבוקר (חמישי) יצאה ההודעה הרשמית הראשונה בנושא: לוצ’יאנו ספאלטי סיים את תפקידו בקבוצה.

“ספאלטי לא חלק מהצוות המקצועי של אינטר יותר”, נכתב בהודעה רשמית ודי לקונית מצד הנראזורי, “אנחנו מודים לו עבור עבודתו ועל מה שהוא עשה כאן”. כידוע, למרות האכזבה מהמאמן שמונה כבר לפני שנתיים, הוא הצליח להשיב את הקבוצה לליגת האלופות הודות לניצחון דרמטי בתחילת השבוע שהבטיח לו את המקום הרביעי בסיום העונה.

נראה כי זה רק עניין של זמן עד שקונטה יוצג רשמית, אחרי שישב השנה בביתו מאז שפוטר מצ’לסי. לפי “לה גאזטה”, אחת הדרישות הראשונות של קונטה מראשי המועדון היא למכור הקיץ את מאורו איקרדו, הכוכב הארגנטיני שמאז שהמו”מ איתו על הארכת חוזה פוצץ לפני מספר חודשים ובתגובה נלקח ממנו סרט הקפטן, ישנה מלחמת גרסאות בין הצדדים: איקרדי טוען שהוא לא יעזוב לשום מקום, הקבוצה מצדה לא ממהרת לתמוך בו.

FC Internazionale Milano comunica che Luciano Spalletti non ricopre più il ruolo di allenatore della Prima Squadra.
Il Club ringrazia il tecnico per il lavoro svolto e per il percorso compiuto insieme. #FCIM

— Inter (@Inter) May 30, 2019

בדיווח הבוקר נכתב כי החלוץ מוכן לעבור ליובנטוס, שאם אכן תצרף אותו תמכור את פאולו דיבאלה. עוד לפי מה שנכתב הבוקר בגאזטה, קונטה דורש למכור את הארגנטיני בעיקר מפני שלדעתו אי אפשר לנהל חדר הלבשה יציב ועם מערכות יחסים תקינות כל עוד איקרדי ואשתו, שהיא גם הסוכנת שלו, וונדה נארי, הם חלק ממנו. גם ריאל מדריד, פריז סן ז’רמן ואתלטיקו מדריד מעוניינות בקפטן לשעבר של אינטר – אלופת צרפת מייעדת אותו כדי להחליף את אדינסון קבאני ואילו הקולצ’ונרוס רואים בו כמחליפו של אנטואן גריזמן.

לא אחת דווח כי אם איקרדי אכן יימכר, המטרה של קונטה היא לצרף לקבוצה את רומלו לוקאקו, חלוץ מנצ’סטר יונייטד שתחת אולה גונאר סולשיאר לא פעם החל משחקים מהספסל ובעבר כבר אמר כי ישמח לשחק בסרייה A.

איקרדי. קונטה דורש שיימכר (Gettyimages)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי